KOŃCZYMY SEZON NA ŁYŻWY!

Wszystko co dobre zawsze się kiedyś kończy – przychodzi więc także czas na zakończenie sezonu łyżwiarskiego w Olsztynie. Sobota (29 lutego) to ostatni dzień pracy lodowiska w CRS Ukiel, w niedzielę (1 marca) po raz ostatni można będzie skorzystać z tafli przy ul. Jeziołowicza. Jednocześnie dla najbardziej zapalonych łyżwiarzy mamy dobrą informację: lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania będzie jeszcze pracowało do 8 marca.

Czytaj więcej...

STYCZEŃ RADOŚCI I REKORDÓW!

Za nami pierwszy miesiąc 2020 roku i ferie zimowe, które przyniosły dzieciom i młodzieży wiele chwil radości i relaksu. A my już to wiemy: to był rekordowy styczeń na naszych obiektach!

Czytaj więcej...

TENISIŚCI ZAGRALI DLA WOŚP

Za nami niedzielny turniej tenisa stołowego z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zawodnicy uwijali się mocno przy stołach, równie chętnie podchodzili do puszki, którą dzierżyła 11-letnia Julia Wawrzyniak i wrzucali datki na szczytny cel.

Czytaj więcej...

FERIE TO CZAS SPORTU i REKREACJI!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a my tradycyjnie jesteśmy do nich przygotowani! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie udostępni w tym czasie dzieciakom i młodzieży swoje obiekty, mamy także dla Was wiele promocji i propozycji.

Czytaj więcej...

MŁODE WILKI KĄSAJĄ W EKSTRAKLASIE!

Młode Wilki niczym walec „przejechały się” po kolejnym rywalu. W meczu na szczycie lider tabeli naszej Ekstraklasy Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorskiej pokonał pretendujących do tytułu Nocożerców 2:0 (25:13; 25:23).

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA ZGRUPOWANIA PŁYWACKIE

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Miasto jest położone nad rzeką Łyną, a w jego granicach administracyjnych znajduje się 15 jezior, z czego aż 13 o powierzchni powyżej 1 hektara! Takie malownicze położenie wśród jezior i lasów stwarza wręcz idealne warunki do uprawiania sportu i rekreacji.

Czytaj więcej...

TRZY LODOWISKA, MNÓSTWO FRAJDY!

No i mamy komplet! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w czwartek 5 grudnia oddaliśmy do Państwa dyspozycji trzecie miejskie lodowisko – przepięknie położony obiekt w kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Czytaj więcej...

osir
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl