Skatepark i Pumptrack

SKATEPARK W CRS UKIEL
10-153 Olsztyn| ul. Kapitańska 23

tel. 89 527 12  03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel zaprasza do korzystania ze skateparku, który zimą zamienia się w snowpark. Obiekt jest zlokalizowany w okolicach Zatoki Miłej. Stanowi on element infrastruktury CRS Ukiel i jest przeznaczony dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych, także tych którzy chcą zacząć swoją przygodę z tego typu formą ruchu. Warto nadmienić, że skatepark w CRS Ukiel jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Nad jego bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani koordynatorzy, służący także poradami i cennymi wskazówkami (od poniedziałku do piątku godzinach 9:00 do 15:00 są organizowane bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży).

PUMPTRACK OSIEDLE GRUNWALDZKIE
Olsztyn |ul. Królowej Jadwigi 11

Kontakt: CRS Ukiel; tel. 89 527 12  03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

To specjalny tor asfaltowy tworzący zamkniętą pętle. Tor jest odpowiednio wyprofilowany, zawiera w swoim przebiegu delikatne muldy, które powodują że jazda na rowerze nie wymaga pedałowania. Można na nim jeździć każdego rodzaju rowerem, jest przystosowany dla początkujących, ale też stwarza możliwość odpowiedniego treningu zaawansowanym.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl