Inicjatywy prozdrowotne

Bądź aktywny, szukaj zdrowia!

Świetne sesje Slow Joggingu, relaksujące marsze Nordic Walking i zdrowe morsowanie – to aktywności, na które zapraszamy do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie promuje wśród mieszkańców Olsztyna postawy prosportowe współorganizując bezpłatne zajęcia i zachęcając do aktywności sportowej. Prowadzonej na świeżym powietrzu, nadzorowanej przez wykwalifikowaną kadrę.


*** Slow Jogging, czyli truchtanie w rytmie szczęścia to już bardzo miła tradycja niedzielnych poranków w CRS Ukiel (godz. 9:00, start spod wypożyczalni sprzętu sportowego przy ul. Kapitańskiej) w CRS Ukiel. Te świetne sesje prowadzone przez Slow Jogging Olsztyn i instruktor Justynę Mieczkowską zyskały sobie już spore grono stałych entuzjastów!
*** Marsze Nordic Walking to z kolei wariant indywidualny; na tę aktywność zapraszamy wszystkich którzy kochają relaks na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu: naszych Seniorów, ale także młodzież i rodziny z dziećmi. Niezbędny sprzęt jest dostępny w naszych wypozyczalniach!
*** Morsy z Olsztyna, czyli Kąpiący się zimą mają nad Ukielem od lat stałą „miejscówkę” – to plaża nieopodal boisk do siatkówki plażowej. Spotykają się regularnie w każdą niedzielę przed południem pod czujnym okiem Janusza Moszczyńskiego i celebrują swój rytuał: jest rozgrzewka, punktualnie o godz. 12:00 radosna kąpiel, a potem gorąca herbata i czekolada.


Wybierzecie coś dla siebie? Gorąco zapraszamy!


Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl