AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: NARTOROLKI

 

Dla wielu z nas - a nawet można zaryzykować stwierdzenie, że dla wszystkich - pandemia COVID-19 była powodem nagłej, niespodziewanej i długiej przerwy w intensywnym uprawianiu sportu. Po niespełna trzech miesiącach przyszedł jednak ten wytęskniony moment, w którym możemy sobie pozwolić na systematyczną i ulubioną aktywność uprawianą na świeżym powietrzu!

I w tym momencie na "ratunek" przychodzi Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie proponując świetne aktywności w miejscach, w których dysponujemy różnorodnym sprzętem sportowym i pływającym.

A powrót do aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury w przepięknych okolicach jeziora Ukiel to może być strzał w dziesiątkę! Zapraszamy do nas codziennie, ale szczególnie w weekendy kiedy mamy ciut więcej wolnego czasu, a i rodzinę łatwiej zebrać w komplecie.

Od pierwszego weekendu czerwca zapraszamy na cykl Aktywnych weekendów w CRS Ukiel, podczas których będziemy promować różnorodny sprzęt, czy to sportowy czy pływający – wszystko po to, byście co tydzień mogli spróbować czegoś nowego i to w dobrych cenach!

W najbliższy weekend (6 i 7 czerwca) zachęcamy Was do wypożyczenia nartorolek. Jazda na nartorolkach to bardzo atrakcyjny, ale jeszcze nie do końca upowszechniony rodzaj aktywności sportowej. Polecana jest jako atrakcja sama w sobie, ale jednocześnie podnosi ogólną kondycję naszego organizmu, poprawia muskulaturę, stanowi także zastępczą formę treningu dla narciarzy biegowych.

Pamiętajcie, że podczas jazdy na nartorolkach używamy kasku oraz ochraniaczy na łokcie i kolana!

 

NARTOROLKI

Znajdziecie je wypożyczalni sprzętu sportowego przy ul. Kapitańskiej 23 w cenie 10 zł (cały komplet do 1,5 godziny, każda kolejna rozpoczęta godzina tylko 5 zł!) Tam również czekają na Was rowery turystyczne, rowery trekkingowe, kijki nordic walking, zestawy gier boule, krykiet, mini golf, badminton, nartorolki, łyżworolki i piłki do gier zespołowych

Jednocześnie przypominamy, że Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel dysponuje czterema wypożyczalniami, które już pracują pełnym trybem – w soboty, niedziele i święta są czynne w godz. 10:00-20:00, w dni powszednie w godz. 11:00-19:00.

  • Wypożyczalnia sprzętu pływającego w centralnej części kompleksu przy ul. Kapitańskiej 23) - kajaki 1,2-osobowe, rowery wodne 2,4 i 5-osobowe, łódki, deski SUP, deski z żaglem, kanu, kitesurfing,
  • Olsztyńskie Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 - rowery, kajaki oraz łódki, korty do squasha, hala do siatkówki plażowej),
  • Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej 38 - żaglówki typu Omega, łodzie wiosłowe i łodzie z silnikiem.

Przypominamy, że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem dla osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu jest zakup KARTY OLSZTYN SPORT. To specjalna karta imienna, ważna 30 dni, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 139 zł (karta ulgowa 129 zł, karta dla dzieci 4-12 lat w cenie 99 zł). Umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Ważna jest w CRS Ukiel (obejmuje wynajęcie sprzętu sportowego: rower turystyczny, nartorolki, łyżworolki, zestawy gier, nordic walking oraz pływającego: kajaki, rowery wodne 2-osobowe, deska z żaglem) oraz w Aquasferze (codziennie wejścia bez limitu czasowego)!

Właściciel Karty może korzystać z usług w każdym obiekcie RAZ dziennie.

 

osir
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl