FERIE TO CZAS SPORTU i REKREACJI!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a my tradycyjnie jesteśmy do nich przygotowani! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie udostępni w tym czasie dzieciakom i młodzieży swoje obiekty, mamy także dla Was wiele promocji i propozycji.

Czas ferii zimowych to beztroski czas bez nauki, okresy leniuchowania, ale… też idealne momenty na sport i rekreację. A w naszym mieście takich możliwości jest naprawdę sporo – pełną parą działają trzy lodowiska, mnóstwo atrakcji znajdziecie choćby w komfortowych wnętrzach Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska i w pięknym kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.                                                                                                                                                                                                                                               

My nieustannie polecamy na ten czas hitową Kartę Olsztyn Sport dla dzieci w wieku 4-12 lat, która kosztuje 99 zł, a jest ważna przez 30 dni i stanowi piękny bilet do świata sportu i rekreacji (dla dzieci i młodzieży w wieku 12-25 lat karta kosztuje 129 zł)! I to jest naszym zdaniem oferta nie do przebicia: dzieci mogą codziennie bez ograniczeń czasowych korzystać z atrakcji Aquasfery oraz basenów przy ul. Głowackiego i Mariańskiej, trzech lodowisk, wypożyczalni sprzętu sportowego w CRS Ukiel (narty biegowe, rowery turystyczne, nartorolki czy łyżworolki) oraz bogatej oferty Strefy Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania!

Na czas ferii (od 20 stycznia do 24 stycznia i od 27 stycznia do 31 stycznia) dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom OSiR dodatkowo poleca:

- nielimitowane czasowo wejścia do Aquasfery (całodzienne bilety Open już od 18 zł!)

- korzystanie z trzech lodowisk: przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania i przy ul. Jeziołowicza (bilet ulgowy w czasie ferii do godz. 14:00 kosztuje tylko 5 zł!) oraz w CRS Ukiel przy ul. Olimpijskiej

- Strefę Sportu i Rekreacji w HWS Urania, która funkcjonuje w następujący sposób:

- 1 tydzień ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00, za wyjątkiem 22 stycznia (mecz Indykpolu AZS Olsztyn) oraz 24 stycznia (występ Stand Up); w pierwszym tygodniu ferii m.in. bawimy się na dmuchanej zjeżdżalni firmy Bartbo-Agencja Eventowa,

- 2 tydzień ferii od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-14:00, za wyjątkiem 31 stycznia  (mecz Indykpolu AZS Olsztyn) – zaprasza Centrum Zajęć Ogólnorozwojowych - pod okiem instruktora  do zabawy na profesjonalnej ścieżce gimnastycznej; a firma Bartbo-Agencja Eventowa zaprasza na dmuchaną zjeżdżalnię -  dziecko płaci za wstęp 8 zł

- promocyjne bilety na basen przy ul. Głowackiego (w godz. 9:00-14:00 godzinny bilet ulgowy w cenie 6 zł) oraz na basen przy ul. Mariańskiej (w godz. 9:30-13:30 godzinny bilet ulgowy w cenie 6 zł)

- sprzęt sportowy i zimowy w CRS Ukiel (nartorolki, łyżworolki, nordic walking)

Uwaga! Należy pamiętać tylko o jednym: dzieci do lat 7 mogą wchodzić na lodowiska i na basen przy ul. Głowackiego tylko pod opieką dorosłych, w Aquasferze taka zasada dotyczy dzieci do lat 12.

Kompleksową ofertę znajdziecie tu: plik PDF

osir
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl