JEDEN BILECIK, PODWÓJNA ZABAWA!

Godzinny bilet dla dwóch osób w cenie jednego – to nasze hasło na weekend w dniach 22-24 listopada, od godziny 17:00 w piątek aż do późnej niedzieli. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie tradycyjnie włącza się do akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny i proponuje wspólną zabawę w CRS Ukiel i na basenie przy ul. Głowackiego.

Latem 2019 roku nasze miasta i obiekty OSiR odwiedzały tłumy turystów z całego kraju. Wysłuchaliśmy wielu komplementów, wielu z Was było zauroczonych położeniem naszych obiektów i unikatowym połączeniem nowoczesności z naturą. I usłyszeliśmy, że turyści będą do nas wracać. I właśnie teraz mamy dla Was jesienną ofertę i dajemy Wam możliwość łączenia sportowych pasji i rekreacyjnych nawyków z miejscami, w których świetnie się wypoczywa.

Po raz kolejny z największą przyjemnością przystępujemy do akcji  „Polska zobacz więcej – Weekend Za Pół Ceny” i w dniach 22-24 listopada dajemy Państwu możliwość wypoczynku i rekreacji w dwóch naszych obiektach: w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel oraz na pływalni przy ul. Głowackiego. W CRS Ukiel będzie można w tym czasie skorzystać z szerokiej oferty i wypożyczyć sprzęt sportowy dla dwóch osób płacąc za jedną, a do wyboru będą: rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki, kijki do nordic walking i zestawy gier (boule, mini-krykiet, badminton). Podobna akcja rabatowa dotyczy basenu przy ul. Głowackiego, gdzie będzie można kupić wejściówkę dla dwóch osób w cenie jednego biletu.

A więc: Jeden bilecik, podwójna zabawa – to nasze hasło na weekend w dniach 22-24 listopada w dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Bawcie się dobrze i pamiętajcie: uśmiech na twarzy to podstawa!

 

osir
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl