PIĘKNY KONIEC SEZONU DESKOROLKOWEGO!

Za nami zakończenie sezonu deskorolkowego – w skateparku w CRS Ukiel odbyło się świetne podsumowanie działalności Akademii Deskorolki Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie w sezonie 2019.

Była zabawa i rywalizacja, radości i smutki, ale przede wszystkim uczestnicy pokazali, że łączy ich pasja do tego sportu. – No co ja mogę powiedzieć: fajnie po prostu było – mówi Piotr Bauman, trener Akademii. – Dopisała nam pogoda, zaangażowanie zawodników było wielkie, a sponsorzy nie zawiedli. Na młodych skejtów czekały cztery konkurencje: slalom na czas, hippi Jump, jazda w bowlu na czas i best trick. Na podium „zalogowały” się następujące osoby: Miłosz Pawlicki, Filip Hanas  Maja Krakowiak, konkurencję Best Trick wygrała Maja Krakowiak – opowiada Piotr Bauman.

Akademia Deskorolki OSiR Olsztyn funkcjonuje od kwietnia 2017 roku, w tym sezonie treningi naborowe odbywały się od połowy marca, a wystartowaliśmy 1 kwietnia. Akademia Deskorolki OSiR Olsztyn działała w trzech grupach: Pań, Początkujących i Średniozaawansowanych, a treningi odbywały się trzy razy w tygodniu. – Z roku na rok można zaobserwować coraz większe postępy podopiecznych akademii i ogólne zainteresowanie sportem jakim jest jazda na deskorolce. Już dziś zapraszamy na zajęcia w sezonie 2020 – kończy Piotr Bauman.

Trener Piotr Bauman dziękuje w imieniu swoim i podopiecznych Akademii Deskorolki OSIR Olsztyn:

@ośrodek sportu i rekreacji w Olsztynie

@pogo 3012

@ambassadors polska

@piotr bauman nauka gry na gitarze

@agiz kolonie

@warmia.riders

@dizaster mag

@radio Olsztyn

@Jacek Lendzian

@Mateusz Relewicz

 

osir
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl