WIELE AKTYWNOŚCI, JEDNO ZDROWIE! DOSKONALENIE PŁYWANIA W AQUASFERZE

Lubicie pływać, cieszycie się z obcowania z wodą? Ale macie także ambicje poprawiać swoje umiejętności pływackie? W takim razie ta propozycja jest właśnie dla Was – w najbliższy weekend zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, tym razem pod hasłem: Doskonalimy pływanie w Aquasferze.

Prawidłowa pozycja w wodzie, właściwy ruch ramion, odpowiednia praca nóg – nasz instruktor Piotr Szuman, mgr Wychowania Fizycznego i trener pływania, odkryje przed Wami wszystkie tajniki, rozwieje każdą wątpliwość dotyczącą techniki pływania. Na zajęcia pod hasłem Doskonalimy pływanie w Aquasferze zapraszamy w sobotę 30 listopada o godz. 13:30 do olsztyńskiego Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska. Będzie to kolejny etap naszego cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, do udziału w tym spotkaniu zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych, ale tylko tych którzy już potrafią pływać. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Przypominamy, że nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za sobą mamy styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu zaproponowaliśmy Wam trening biegowy, w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem. A po wakacjach ruszyliśmy z kolejnymi aktywnościami – we wrześniu zachęcaliśmy Was do gry w squasha, w październiku zaprosiliśmy Dzieciaki na kajaki do Aquasfery!

Reasumując: nasz cykl Wiele aktywności, jedno zdrowie to stymulator  poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania są nieodpłatne i odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę. Prezentujemy różne formy ruchu, przedstawiamy różne dyscypliny sportu – chodzi o ruch, śmiech i dobrą zabawę! I w efekcie o zdrowie.

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Doskonalimy pływanie w Aquasferze

Gdzie? WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA

Kiedy? 30.11.2019 r., godz. 13:30

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia jest nieodpłatne, wymagane będzie jedynie podpisanie zgody na udział w tym projekcie. wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 506 418 298.

 

osir
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl