WIELE AKTYWNOŚCI, JEDNO ZDROWIE! ZAPRASZAMY DZIECIAKI NA KAJAKI!

Pływanie w Aquasferze? Oczywiście że tak, ale kajakiem??? My nie boimy się takich wyzwań i dlatego wspólnie z olsztyńskim klubem Kayak Sport Club Olsztyn zapraszamy młodych ludzi na zajęcia kajakarstwa. To jeden z etapów naszego cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, do udziału w tym spotkaniu zachęcamy dzieci z grupy wiekowej 9-12 lat. Zajęcia odbędą się w sobotę 19 października w Wodnym Centrum-Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera pod okiem doświadczonych trenerów olsztyńskiego klubu. Startujemy o godz. 11:00!

Podejmiecie takie wyzwanie? Kajakarstwo na basenie to atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu, świetna zabawa i okazja do bliższego spotkania z nową dyscypliną sportu! Serdecznie zapraszamy, no i zgodnie z dewizą Kayak Club Sport Olsztyn: Bezpiecznie i bez stresu płyń kajakiem do sukcesu!

Przypomnijmy, że nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za sobą mamy styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu zaproponowaliśmy Wam trening biegowy, w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem. Z kolei we wrześniu po raz kolejny zachęciliśmy Was do gry w squasha!

Reasumując: nasz cykl Wiele aktywności, jedno zdrowie to stymulator  poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Organizujemy spotkania z różnymi dyscyplinami, prezentujemy różne formy ruchu – chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Zapraszamy dzieciaki na kajaki

Gdzie? WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA

Kiedy? 19.10.2019 r., godz. 11:00-12:30

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia kajakarskie jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 602 444 008.

 

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl