CHCECIE ŻEGLARSTWA? TO ZNÓW ZAPRASZAMY!

Chcecie żeglarstwa? To znów zapraszamy

Wiemy że bardzo Wam się spodobała otwarta formuła Spotkania z żeglarstwem, które zorganizowaliśmy w ostatni weekend maja w Centrum Żeglarstwa na Słonecznej Polanie. I wiemy, że chcecie ostatecznie połknąć bakcyla jeszcze przed wakacjami. Dlatego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza jeszcze raz: tym razem w niedzielę 9 czerwc

Znów będziemy robić zwrot przez sztag, a potem odpadać do bagsztagu, będziemy wybierać szoty foka i talię grota… Brzmi tajemniczo, albo groźnie? Nic się nie martwcie – nasi wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą Was krok po kroku i wprowadzą w piękny świat żeglarstwa.

Plan jest jasny: przygotujemy jachty żaglowe typu Omega oraz zabezpieczymy w pełni wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Spotykamy się 9 czerwca o godz. 9:30 w Centrum Żeglarstwa na Słonecznej Polanie, skąd wyruszymy na jezioro Ukiel by napawać się żeglarstwem i popatrzeć na Olsztyn z perspektywy jeziora. Naszą propozycję kierujemy głównie do tych, którzy dotychczas nie mieli styczności z żeglarstwem, ale zapraszamy wszystkich chętnych.

Spotkanie żeglarskie to część naszej akcji: Wiele aktywności, jedno zdrowie. Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania odbywają raz w miesiącu, w sobotę lub niedzielę, bo to bardzo dobre dni na sportowe aktywności. Animujemy prezentując różne dyscypliny sportu i różne formy ruchu – chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Wystartowaliśmy styczniowym Marszem Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, kolejnym punktem z tej serii był marcowy trening biegowy, a w kwietniu zorganizowaliśmy trening W maju przyszedł czas na żeglarskie przyjemności, a teraz, 9 czerwca jeszcze raz zapraszamy chętnych na żeglowanie Omegami po jeziorze Ukiel!

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Spotkanie żeglarskie!

Gdzie? CRS Ukiel: Słoneczna Polana, ul. Sielska 38

Kiedy? 09.06.2019 r., start o godz. 9:30

Wejście na trening żeglarski jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 503 823 039.

Uwaga! liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zabranie ze sobą stroju na słoneczną, jak i pochmurną pogodę.

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl