Świetne ferie mnóstwo satysfakcji!

Za nami Ferie 2019, pierwszy miesiąc nowego roku i… pierwsze wielkie satysfakcje, bo licznie spędzaliście ten czas w naszych obiektach na sportowo, dbając o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. I o to właśnie chodzi!

Aura na początku roku była wyjątkowo łaskawa i sprzyjała rekreacyjno-sportowej aktywności. Piękne zimowe dni zachęcały do tego, by spędzać czas na trzech lodowiskach (w Centrum Rekreacyjno Sportowym Ukiel, obok hali Urania i przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie) oraz na trasach biegowych w CRS Ukiel, a jeśli ktoś lekko zmarzł zawsze mógł wybrać atrakcje Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska lub skorzystać z wielu propozycji feryjnych w czterech halach: HWS Urania, całorocznej hali do siatkówki plażowej przy ul. Olimpijskiej 1 oraz w obiektach przy ul. Mariańskiej 1 i Głowackiego 27.

My ze swojej strony staraliśmy się aby oferta była zróżnicowana – oferowaliśmy trasy biegowe i łyżwy w CRS Ukiel, basen olimpijski, rekreacyjny i Wodny Plac Zabaw w Aquasferze czy bardzo dobrze utrzymane tafle lodowe przy Uranii i na Pieczewie. A Wy pięknie i tłumnie z naszych ofert korzystaliście. O tym, że cenicie sobie aktywność i że chcecie być fit najlepiej świadczą liczby: tylko przez dwa tygodnie ferii zimowych na trzech lodowiskach bawiło się łącznie 21 tys. osób, w styczniu z dobrodziejstw Aquasfery skorzystało ponad 36 tys. zwolenników wodnych szaleństw, dużym powodzeniem cieszyła się Strefa Sportu i Rekreacji w Uranii, z której skorzystało około 700 dzieciaków.

Gratulujemy prosportowej postawy, cieszymy się niezmiernie z tego że fajnie spędzaliście ferie i pierwszy miesiąc 2019 roku w naszych obiektach. Dziękujemy za współpracę i nieustannie zachęcamy do systematycznej aktywności.

A oto kilka ciekawych liczb ze stycznia 2019 roku:

4389 – tyle w styczniu zakupiono biletów Open, które pozwalają korzystać z atrakcji Aquasfery bez ograniczeń czasowych

1468 – tylu seniorów skorzystało w Aquasferze z promocji między godziną 10-12 (godzinny bilet dla seniora kosztuje 5 zł, dwugodzinny 10 zł)

738 – tyle osób skorzystało z 50-procentowego rabatu przysługującego posiadaczom Karty Dużej Rodziny

112 – tyle osób kupiło w styczniu Kartę Olsztyn Sport, która pozwala korzystać bez ograniczeń z Aquasfery oraz codziennie z basenu przy ul. Głowackiego, trzech lodowisk i sprzętu sportowego w CRS Ukiel

994 – tylu dzieciaków do lat 4 skorzystało nieodpłatnie z uciech w strefie rekreacji w Aquasferze

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl