275 metrów linii brzegowej!

Witajcie plażowicze! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przypomina, że w okresie wakacyjnym zabezpiecza działalność aż pięciu kąpielisk i Wodnego Placu Zabaw, a łączna długość linii brzegowej wynosi około 300 metrów. Podczas nadchodzącego weekendu akwen bezpiecznej kąpieli skróci się o 25 metrów, bowiem nieczynne będzie Kąpielisko 3 położone obok Hotelu Omega.

Wakacje w pełni, a my jak zwykle przed nadchodzącym weekendem (11 i 12 sierpnia) prezentujemy aktualną sytuację na wszystkich kąpieliskach, którymi zarządza OSiR. A jest o czym mówić, bowiem rozpiętość działań przy zabezpieczeniu tak wielu akwenów w jednym czasie jest ogromna – wszystkie kąpieliska nad którymi sprawujemy pieczę, czyli cztery i Wodny Plac Zabaw funkcjonujące w CRS Ukiel oraz kąpielisko nad jeziorem Skanda to łącznie około 300 metrów linii brzegowej!!!

Ale do rzeczy: w trakcie najbliższego weekendu będą czynne i objęte ochroną ratowniczą cieszące się największą popularnością kąpieliska usytuowane w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ul. Kapitańskiej (Kąpielisko 1 w centralnej części kompleksu, Kąpielisko 2 nieopodal boisk do siatkówki plażowej i Wodny Plac Zabaw dla dzieci), bezpiecznie można także plażować i kąpać się w tak urokliwych miejscach jak to na Słonecznej Polanie oraz nad jeziorem Skanda! 

Niestety, z powodu braku zabezpieczenia ratowniczego podczas nadchodzącego weekendu jesteśmy zmuszeni czasowo wyłączyć z działalności Kąpielisko 3 obok hotelu Omega. Zapewniamy jednocześnie, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią obsadę ratowniczą, ale w tym konkretnym przypadku nie udało się tego dokonać.

Nieustannie pamiętajcie o bezpieczeństwie i bawcie się dobrze!

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl