Teatralnie na plaży!

Teatr na plaży? A właściwie dlaczego nie? Już po raz czwarty Teatr Jaracza w okresie wakacji przeniesie się na olsztyńską plażę, do CRS Ukiel. W sierpniowe wieczory będzie można zobaczyć archiwalne spektakle wystawiane na teatralnych deskach „Jaracza”.

Całość zamyka się trzema spektaklami wystawianymi w cyklu Teatralnego Kina Jaracza. Pierwsza odsłona to spektakl muzyczny studentów, a obecnie już absolwentów Studium Aktorskiego pod tytułem: „Bajki dla niegrzecznych dzieci”, który zaplanowano na niedzielę 5 sierpnia. Na scenariusz składają opowiastki, z których każda jest wierszowaną przestrogą przed robieniem rzeczy uznawanych  przez dorosłych za niewłaściwe.
Podczas drugiego show w sobotę 11 sierpnia widzowie zobaczą projekcję przedstawienia „Bar Babilon”. W małym amerykańskim miasteczku popełniono zbrodnię; nieznany sprawca zakatował młodą dziewczynę Laurę. Rozpoczyna się śledztwo, opowiadane z perspektywy podejrzanych mężczyzn. Mord ociera się o zbrodnię doskonałą. Pytanie brzmi: kto zabił Laurę?

Zakończeniem tegorocznej edycji Teatralnego Kina Jaracza będzie projekcja spektaklu „Klaun” (26.08). Głównym bohaterem jest tytułowy klaun August. Aby zostać trenerem pięknych koni lipicanów, trzeba spełnić kilka warunków, a August podejmuje niebezpieczną grę  z bezwzględnym dyrektorem cyrku.

Wszystkie seanse będą prezentowane w kapitanacie CRS Ukiel o godzinie 21:00. Wstęp jest wolny. Warto wziąć ze sobą koce i ciepłe napoje.

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl