Zwiedzaj obiekty OSiR!

Zaplanuj sobie ciekawy weekend i zwiedzaj obiekty Ośrodka Sportu i  Rekreacji w Olsztynie z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Chcesz zerknąć na obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji „od kuchni” i zobaczyć to, czego nie widać na co dzień? Jeśli tak, to nadchodzący weekend będzie obfitował w atrakcje, które przybliżą działalność obiektów OSiR-u.

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA w piątek i sobotę (11 i 12 maja) zaprasza na dwie wycieczki pod nazwą: „Tajemnice pod basenami”. Wycieczka w piątek rozpocznie się o godz. 17.00, w sobotę o godzinie 13.00, zbiórka przy szatni.

UWAGA: wszystkie osoby, które wezmą udział w wycieczce otrzymają KUPON PROMOCYJNY (dla dwóch osób, z rabatem 50 procent na weekendowy  bilet całodzienny na basen, ważny do końca czerwca 2018 roku).

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel z kolei serdecznie zaprasza na  wycieczkę rowerową organizowaną wspólnie z Kadrą Klubu Turystyki Rowerowej 4R przy oddziale Warmińsko-Mazurskim PTTK w Olsztynie. Spotykamy się w niedzielę 13 maja w CRS Ukiel, zbiórka  przy wypożyczalni sprzętu sportowego (przy restauracji Plankton) o godz. 09.45, start godzina 10.00. Wycieczką poprowadzi  pan Dariusz Stecki. Hasło wycieczki: „Szlakiem obiektów Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ukiel.”

Trasa rajdu: Kapitanat Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ukiel w Olsztynie – ścieżka rowerowa wzdłuż jez. Ukiel  – Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej – Lotnisko – Sielska – Centrum Sportów Wodnych – Harcerska Stanica Wodna Bryza. Dystans wynosi ok. 10 km, trasa jest umiarkowanie łatwa, raczej  nie sprawiająca trudności. Zalecana jest jazda na rowerach ATB, crossowych oraz górskich. Rajd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. Kaski rowerowe obowiązkowe.

Udział jest bezpłatny, bez zapisów. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów w cenie: 8 zł/godzina lub 30 zł/dzień. Podczas wycieczki poznamy ciekawostki związane z obiektami znajdującymi się nad Jeziorem Ukiel oraz ich historię. Zakończenie wycieczki szacuje się na godz. 13, później uczestnicy będą mogli przejechać z grupą Olsztyn. Aktywnie! na pokaz gry Frisbee i ognisko z pieczeniem kiełbasek (kiełbaski we własnym zakresie).

UWAGA: wszystkie osoby, które wezmą udział w wycieczce rowerowej otrzymają KUPON PROMOCYJNY ( dla dwóch osób, z rabatem 50 procent na wypożyczenie sprzętu sportowego w CRS Ukiel, ważny do końca czerwca 2018 roku).

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
grudzień 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl