TERMINARZ - UNIHOKEJ CHŁOPCÓW: SZKOŁY GIMNAZJALNE

TERMINARZ-UNIHOKEJ CHŁOPCÓW: SZKOŁY GIMNAZJALNE

o mistrzostwo  Olsztyna w unihokeja chłopców szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019.

Do rozgrywek zgłosiło się 10 zespołów:G2, G4, G11, G22, G23, SP1, SP 5, SP 15,  SP 25, SP 30. Do mistrzostw województwa zgłosiły się: G 2, G 23, SP 15. Mecze będą zaliczane do mistrzostw Olsztyna .

Zespoły zostały losowo podzielone na trzy grupy, w których będzie obowiązywał system „każdy z każdym”. Do finałów awansują  pierwsze  zespoły. W finałach również będzie obowiązywał system „każdy z każdym”.

Czas gry 2x10 min, zatrzymywany na wykonanie rzutu karnego, przy karze minutowej  i przy zdobyciu bramki. W ostatniej minucie drugiej połowy czas zatrzymywany. Przerwa między połowami - 1 min. Kara 1-minutowa, po stracie bramki kara jest anulowana, w przypadku remisu – rzuty karne, po 3 w serii. Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt., remis - 1 pkt., przegrana - 0 pkt.

Boisko do gry 20x40 m. Składy: 5 zawodników w polu i bramkarz. Lista zgłoszeniowa wygenerowana w SRS podpisana przez dyrektora i nauczyciela W-F (max. 12 zawodników) musi być dostarczona w dniu zawodów. Na mecze zespoły przynoszą własny sprzęt do gry (kije, piłeczki, rękawiczki, kask bramkarski).

Grupa A: 1.G 2, 2.G 23, 3.SP 15,

Grupa B: 1.G 4, 2.G 11, 3.SP 1,

Grupa C: 1.G 22, 2.SP 5, 3.SP 25, 4.SP 30