Terminarz - unihokej CHŁ GIM

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo Olsztyna w unihokeja chłopców szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.

Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów :
G2, G4, G9, G11, G12, G22, G23, SP1, SP25.
Zespoły zostały losowo podzielone na trzy grupy i zagramy systemem „każdy z każdym” w grupach. Awansują do finałów pierwsze zespoły . Finały gramy „każdy z każdym”.
Czas gry 2x10 min, zatrzymywany na wykonanie rzutu karnego, przy karze minutowej i przy zdobyciu bramki. Ostatnia min 2 połowy- czas zatrzymywany. Przerwa między połowami 1 min.
Boisko do gry 20 x 40 m. Składy na placu :5 + bramkarz, lista zgłoszeniowa podpisana przez dyrektora i nauczyciela W-F, (max. 12 zawodników) dostarczona w dniu zawodów.
Kara 1 minutowa, po stracie bramki kara jest anulowana, w przypadku remisu – rzuty karne w serii po 3.
Punktacja: zwycięstwo- 2 pkt., remis -1 pkt., przegrana- 0 pkt.
Na mecze zespoły przynoszą własny sprzęt do gry (kije, piłeczki, rękawiczki, kask bramkarski).

13.30 SP25 – G11

W sprawach spornych decyduje organizator . Prosimy o ścisłe przestrzeganie rozkładu gier (podany czas rozpoczęcia meczu).