Terminarz - unihokej DZ GIM

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo Olsztyna w unihokeja dziewcząt szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.

Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów :

G2, G11, G13, G22, G23, SP1.

Wycofał się zespół G13.

Zespoły zagrają systemem „każdy z każdym” .  Kolejność ustalimy na podstawie tabeli.

Czas gry 2x10 min, zatrzymywany na wykonanie rzutu karnego, przy karze minutowej  i przy zdobyciu bramki. Ostatnia  min  2 połowy- czas zatrzymywany. Przerwa między połowami 1 min.

Boisko do gry 20 x 40 m. Składy na placu : 5 + bramkarz,  lista zgłoszeniowa podpisana przez dyrektora i nauczyciela W-F,  (max. 12 zawodników) dostarczona w dniu zawodów.

Kara 1 minutowa, po stracie bramki kara jest anulowana, w przypadku remisu    –   rzuty karne w serii po 3.

Punktacja: zwycięstwo- 2 pkt., remis -1 pkt., przegrana- 0 pkt.

Na mecze zespoły przynoszą własny sprzęt do gry (kije, piłeczki, rękawiczki, kask bramkarski).