DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA OLSZTYNA - WZNAWIAMY ROZGRYWKI!

Po przymusowej przerwie związanej z sytuacją epidemiologiczną wznawiamy rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Olsztyna w tenisie stołowym. 

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Mariańskiej 1.

 

Najbliższa kolejka (5.09.2021 r.):

I liga

9.30 Squash and Go - Klewki

11.30 Morąg Team - English Perfect UKS Tempo 25 Olsztyn

13.00 Tornado - Topspin Szczytno

13.00 Neonet Team - GKS Grunwald

16.00 Dorka&boys - AZS UWM Olsztyn

 

II liga

9.30 DBK - SKS Ramolski

11.30 Tomson Team - WKKR

14.30 Squash and Go II - Emir-Dywity

16.00 Squash Team - Em-Ostróda

16.00 Country Team Mrągowo - AZS UWM II

 

III liga

9.30 Zatorek Team - Szybcy i Wściekli

9.30 Stawiguda - AS Instal

11.30 Erjot Wójtowo - "Śnieżka" Srokowo i Przyjaciele

13.00 4 Team Jarys - GKS Grunwald II

14.30 Stobar - Szczytno Lakers

14.30 MIKS - Młode Wilki

 

I Liga

m-sce

drużyna

   mecze

   p-kty

    zw-por

     sety

1

AZS UWM Olsztyn

     6

    12

    49-11

    158-62

2

Dorka&boys

     6

    11

    43-17

    145-70

3

StudioMedykTrans

     7

    11

    41-29

    146-127

4

GKS Grunwald

     7

     8

    42-28

    154-114

5

Morąg Team

     6

     7

    32-28

    121-106

6

Tornado

     7

     6

    29-41

    108-144

7

Topspin Szczytno

     5

     5

    28-22

     98-84

8

Neonet Team

     6

     4

    27-33

    110-122

9

English Perfect UKS Tempo 25 Olsztyn

     5

     3

    20-30

     80-108

10

Klewki

     7

     1

    13-57

     65-179

11

Squash and Go

     6

     0

    16-44

     82-151

 

Najskuteczniejszy zawodnik I ligi:

1. Świtalski Jacek 17-1

2. Deska Paweł 17-4

3. Wawrzyniak Przemysław 15-3

4. Sikora Dariusz 15-6

5. Krasicki Radosław 14-1

6. Wróblewski Marcin 14-4

7. Huk Robert 13-8

7. Borkowski Szymon 13-8

9. Ługowski Krzysztof 12-6

10. Molenda Adam 11-1

11. Gostół Michał 11-3

12. Główczyk Sebastian 11-5

13. Złakowski Wiesław 11-10

14. Dost Łukasz 10-5

15. Urban Sławomir 10-8

 

II Liga

m-sce

drużyna

   mecze

   p-kty

   zw-por

     sety

1

Emirr-Dywity

     6

    12

    46-14

    142-64

2

Country Team Mrągowo

     6

    10

    50-10

    157-47

3

DBK

     5

     8

    33-17

    107-63

4

WKKR

     5

     7

    32-18

    107-67

5

Tomson Team

     6

     6

    29-30

    100-101

6

Em-Ostróda

     5

     5

    25-25

     95-91

7

Squash and Go II

     6

     5

    24-36

     97-131

8

Squash Team

     6

     4

    21-39

     89-136

9

SKS Ramolsi

     5

     3

    17-32

     66-115

10

Czoss-Flesz

     5

     0

    12-38

     54-119

11

AZS UWM Olsztyn II

     5

     0

    10-40

     51-131

 

Najskuteczniejszy zawodnik II ligi:

1. Paliwoda Zdzisław 17-1

2. Unruh Marek 15-0

3. Pawłowski Krzysztof 15-3

4. Ratuszniak Zbigniew 14-1

5. Baczewski Jacek 13-2

6. Rabij Grzegorz 13-5

7. Kozubek Jacek 12-3

8. Klimczewski Janusz 10-2

9. Bartycha Dariusz 10-3

10. Sobala Maciej 10-8

11. Gumiński Grzegorz 9-1

12. Ferenc Piotr 8-1

13. Krawczyk Bolesław 8-10

14. Korzeniewski Jarosław 7-5

14. Wojnowski Grzegorz 7-5

 

III Liga

m-sce

drużyna

   mecze

   p-kty

   zw-por

     sety

1

GKS Grunwald II

     6

    12

    55-5

    171-43

2

„Śnieżka“ Srokowo i Przyjaciele

     6

    12

    54-6

    166-30

3

Młode Wilki

     6

    12

    48-12

    151-54

4

ERJOT Wójtowo

     6

    10

    40-20

    134-83

5

Stawiguda

     6

     8

    42-18

    143-75

6

Szybcy i Wściekli

     6

     8

    34-26

    124-98

7

ALGAZ

     6

     6

    27-33

     99-117

8

Szczytno Lakers

     5

     2

    21-29

     85-99

9

4 Team Jarys

     5

     2

    13-37

     54-124

10

AS Instal

     5

     0

     8-42

     44-128

11

Zatorek Team

     5

     0

     8-42

     43-133

12

Stobar

     5

     0

     7-43

     29-137

13

MIKS

     5

     0

     3-47

     25-147

 

Najskuteczniejszy zawodnik III ligi:

1. Szypczyński Rafał 18-0

1. Wojciechowski Wojciech 18-0

3. Bąk Marcin 14-1

4. Tomaszewski Wojciech 14-4

5. Witkowski Szymon 13-0

6. Markowski Arkadiusz 13-1

7. Predko Gracjan 13-2

8. Czossek Marcin 13-5

9. Świątkowski Kamil 12-6

10. Dzierżak Jerzy 11-1

11. Dadura Marcin 11-7

12. Sonnenfeld Waldemar 10-0

13. Kajetanek Michał 9-6

13. Meja Marek 9-6

13. Boliszewski Mariusz 9-6

osir
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl