DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA OLSZTYNA - 7.11.2020 R. ZACZYNAMY NOWY SEZON!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że inauguracja Drużynowych Mistrzostw Olsztyna w tenisie stołowym - edycja 2020/21 odbędzie się w dniu 7.11.2020 r. W tym sezonie do rozgrywek przystąpi imponująca liczba 35 zespołów, które będą podzielone na trzy ligi. Tradycyjnie rozgrywki będą odbywać się w hali przy ul. Głowackiego. W I i II lidze zespoły zagrają systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż, zaś w najbardziej licznej III lidze pierwsza runda odbędzie się systemem „każdy z każdym”, a później drużyny zostaną podzielone na pierwszą "7" i drugą „6” gdzie zagrają ze sobą „każdy z każdym” po jednym spotkaniu.

 

I Liga

1. AZS UWM Olsztyn

2. English Perfect UKS Tempo 25 Olsztyn

3. Topspin Szczytno

4. StudioMedykTrans

5. Tornado

6. Morąg Team

7. Dorka&boys

8. Squash and Go

9. Neonet Team

10. GKS Grunwald

11. Klewki

 

Sobota, 7.11.2020 r., hala przy ul. Głowackiego :

17.30 AZS UWM Olsztyn – Klewki

19.00 Neonet Team – Dorka&boys

20.30 Squash and Go - StudioMedykTrans

 

II Liga

1. SKS Ramolsi                                              

2. WKKR

3. Em-Ostróda                    

4. Czoss-Flesz                   

5. Squash Team                                   

6. Tomson Team      

7. DBK                        

8. AZS UWM II Olsztyn                                  

9. Squash and Go II

10. Emirr-Dywity

11. Country Team Mrągowo                        

 

Sobota, 7.11.2020 r., hala przy ul. Głowackiego :

10.00 WKKR – Country Team Mrągowo

16.00 Squash and Go II – Czoss-Flesz

13.00 Squash Team – AZS UWM II Olsztyn

16.00 Tomson Team – DBK

17.30 Em-Ostróda – Emirr-Dywity

 

III Liga

1. Stawiguda                                         

2. Szybcy i Wściekli

3. Szczytno Lakers                     

4. MIKS    

5. Stobar                              

6. Zatorek Team                 

7. AS Instal                

8. 4 Team Jarys                                    

9. ALGAZ 

10. ERJOT Wójtowo

11. „Śnieżka” Srokowo i Przyjaciele

12. GKS Grunwald II

13. Młode Wilki

        

Sobota, 7.11.2020 r., hala przy ul. Głowackiego :

10.00 Stawiguda – Młode Wilki

11.30 MIKS – „Śnieżka” Srokowo i Przyjaciele

11.30 Stobar – ERJOT Wójtowo

14.30 Zatorek Team – ALGAZ

14.30 Szybcy i Wściekli – GKS Grunwald II

19.00 AS Instal – 4 Team Jarys

osir
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl