OLSA 2020/2021 - ZACZYNAMY!
Po ciężkim, z wiadomych względów, sezonie 2019/2020 przyszedł czas na kolejną edycję Olsztyńskiej Ligę Siatkówki Amatorów. Ruszamy już 6 października. Wówczas na parkiet HWS Urania wybiegną drugoligowcy. Dzień później, czyli 7 października do gry wkroczą zawodnicy Ekstraklasy (ul. Głowackiego) oraz pierwszoligowcy (ul. Mariańska). Będzie się działo!
OLSA EKSTRAKLASA
1. |
Abram Team |
0 |
0 |
0 |
2. |
Młode Wilki |
0 |
0 |
0 |
3. |
Inter Parts OSW Olsztyn |
0 |
0 |
0 |
4. |
Nocożercy |
0 |
0 |
0 |
5. |
AKS Kormoran |
0 |
0 |
0 |
6. |
Produkt-Beton Geoexpert Team |
0 |
0 |
0 |
7. |
Netland |
0 |
0 |
0 |
8. |
Indykpol |
0 |
0 |
0 |
9. |
Temida |
0 |
0 |
0 |
Najbliższe mecze
7.10.2020 r. (Głowackiego)
18.00 Produkt-Beton Geoexpert Team – Nocożercy
19.00 Netland – Inter Parts OSW Olsztyn
20.00 Indykpol – Młode Wilki
21.00 Temida – Abram Team
14.10.2020 r. (Głowackiego)
18.00 Nocożercy – AKS Kormoran
19.00 Inter Parts OSW Olsztyn – Produkt-Beton Geoexpert Team
20.00 Młode Wilki – Netland
21.00 Abram Team – Indykpol
21.10.2020 r. (Głowackiego)
18.00 AKS Kormoran – Inter Parts OSW Olsztyn
19.00 Produkt-Beton Geoexpert Team – Młode Wilki
20.00 Netland – Abram Team
21.00 Indykpol – Temida
28.10.2020 r. (Głowackiego)
18.00 Inter Parts OSW Olsztyn – Nocożercy
19.00 Młode Wilki – AKS Kormoran
20.00 Abram Team – Produkt-Beton Geoexpert Team
21.00 Temida – Netland
OLSA I liga
1. |
Intelly |
0 |
0 |
0 |
2. |
Michelin |
0 |
0 |
0 |
3. |
Legends Olsztyn |
0 |
0 |
0 |
4. |
adrenaline.pl Team |
0 |
0 |
0 |
5. |
Sajtmak |
0 |
0 |
0 |
6. |
SSPS AZS Olsztyn |
0 |
0 |
0 |
7. |
KS Jakubek |
0 |
0 |
0 |
8. |
FC Karolin |
0 |
0 |
0 |
Najbliższe mecze
7.10.2020 r. (Mariańska)
18.00 Legends Olsztyn – SSPS AZS Olsztyn
19.00 Michelin – KS Jakubek
20.00 Intelly – FC Karolin
21.00 adrenaline.pl Team – Sajtmak
14.10.2020 r. (Mariańska)
18.00 Intelly – Michelin
19.00 KS Jakubek – Legends Olsztyn
20.00 SSPS AZS Olsztyn – adrenaline.pl Team
21.00 FC Karolin – Sajtmak
21.10.2020 r. (Mariańska)
18.00 Michelin – FC Karolin
19.00 Legends Olsztyn – Intelly
20.00 adrenaline.pl Team – KS Jakubek
21.00 Sajtmak – SSPS AZS Olsztyn
28.10.2020 r. (Mariańska)
18.00 FC Karolin – SSPS AZS Olsztyn
19.00 Michelin – Legends Olsztyn
20.00 Intelly – adrenaline.pl Team
21.00 KS Jakubek – Sajtmak
OLSA II liga
1. |
Poczta Polska Olsztyn |
0 |
0 |
0 |
2. |
Auto Land Volley |
0 |
0 |
0 |
3. |
Neotherm |
0 |
0 |
0 |
4. |
ENTC AZS UWM Młodzik |
0 |
0 |
0 |
5. |
Amatorzy |
0 |
0 |
0 |
6. |
Pogotowie Nowak 24 h |
0 |
0 |
0 |
7. |
AZS SMS Kadet |
0 |
0 |
0 |
8. |
DAP |
0 |
0 |
0 |
9. |
KBL |
0 |
0 |
0 |
Najbliższe mecze
6.10.2020 r.
Boisko I
20.30 ENTC AZS UWM Młodzik – AZS SMS Kadet
21.30 Auto Land Volley – KBL
Boisko II
20.30 Neotherm – DAP
21.30 Amatorzy – Pogotowie Nowak 24 h
20.10.2020 r.
Boisko I
20.30 AZS SMS Kadet – Amatorzy
21.30 Poczta Polska Olsztyn – Auto Land Volley
Boisko II
20.30 DAP – ENTC AZS UWM Olsztyn
21.30 KBL – Neotherm
27.10.2020 r.
Boisko I
20.30 ENTC AZS UWM Olsztyn – KBL
21.30 Neothern – Poczta Polska Olsztyn
Boisko II
20.30 Pogotowie Nowak 24 h – AZS SMS Kadet
21.30 Amatorzy – DAP