KOMUNIKAT Z DNIA 24.01.2018 R. - OLSA EKSTRAKLASA

W dniu 24 stycznia 2018 r. w sali sportowej ZKOS przy ulicy Głowackiego w Olsztynie odbyła się kolejna seria spotkań w Ekstraklasie Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów edycja 2017/2018. W tym dniu rozegrano 3 mecze. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

W pierwszym meczu UKS „Chemik” pokonał 2:1 zespół AKS Kormoran. Pierwszego seta wygrał AKS Kormoran 25:22, drugiego i trzeciego wygrali  podopieczni Marka Kotulskiego uzyskując wynik 25:20 i 15:6. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Adrian Łakatyszewski.

W drugim meczu RUPI I.R.-Team pokonało 2:0 drużynę MICHELIN -25:19 i 25:17. MVP meczu został Tomasz Szepietowski.

W trzecim spotkaniu zespół Geoexpert Sunbroker Team zwyciężył 2:0 drużynę Intelly. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:20, a w drugim  doszło do emocjonującej końcówki zakończonej zwycięstwem Geoexpert Sunbroker Team 27:25. Zawodnikiem meczu został wybrany Arkadiusz Jagodziński.

UKS „Chemik”                          - AKS Kormoran                       2:1

RUPI I.R.-Team                          - Michelin                                2:0

Geoexpert Sunbroker Team - Intelly                                     2:0