KOMUNIKAT Z DNIA 9.01.2018 r - OLSA II LIGA

Za nami pierwsze mecze w 2018 roku w Olsztyńskiej Lidze Siatkówki Amatorskiej. W II lidze pozycję lidera utrzymała Sława Kieźliny, ale sporo krwi napsuł jej ambitnie grający zespół Optyki Gaweł. Pierwszą partie Sława wygrała gładko (25:9), drugi set nieoczekiwanie zakończył się zwycięstwem Optyki 25:23, głównie za sprawą Piotra Lewandowskiego (dobra zagrywka) i Michała Kokorniaka (skuteczne ataki). W tie-breaku Sława wygrała 15:9, a kilka ważnych punktów zdobył Michał Aleksiejuk, który został wybrany MVP zawodów (zdobył 14 punktów). W drugim spotkaniu na boisku nr 1 Abra Kadabra źle weszła w mecz z Januszami Siatkówki (przegrywała aż 0:8) i choć później złapała rytm to jednak nie na tyle, żeby ugrać choć seta. Janusze wygrali 2:0 (25:21 i 25:18), a MVP spotkania został przyjmujący wygranych Piotr Siennicki (zdobył 8 punktów).

Na boisku nr 2 w pierwszym spotkaniu Konitec toczył zaciętą walkę ze Słonecznym Patrolem i czerpał przy tym dużo radości z gry. W efekcie wygrał 2:0 ( w setach 25:22 i 25:18), a MVP meczu został Krzysztof Jodko, zdobywca 14 punktów. W ostatnim spotkaniu IMPLYWEB pewnie wygrał 2:0 (25:17 i 25:17) z Fachurą Teknos, a miano MVP meczu przypadło w udziale rozgrywającemu IMPLYWEB Cezaremu Samulowi.

Abra Kadabra – Janusze Siatkówki        0:2

Sława Kieźliny – Optyka Gaweł              2:1

Słoneczny Patrol – Konitec                     0:2

IMPLYWEB – Fachura Teknos               2:0