KOMUNIKAT Z DNIA 14.11.2017 R. - OLSA II LIGA

K O M U N I K A T  -  II  OLSA z 14.11.2017 r.

Dnia 14.11.2017 r. w HWS „Urania” odbyła się kolejna seria spotkań siatkarzy występujących w II Lidze Olsztyńskiej Siatkówki Amatorów – edycja 2017/2018. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Rozegrano cztery spotkania. Nowym liderem rozgrywek została Sława Kieźliny.

W pierwszym meczu na boisku pierwszym, Konitec pewnie pokonał 2:0 zespół Optyki Gaweł. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:18, a drugi 25:14. W zwycięskim zespole najlepiej zaprezentowała się rozgrywająca Katarzyna Knapp.

W drugim meczu na boisku pierwszym, Abra Kadabra Magic Volley, po bardzo dobrej grze pokonała 2:0 dotychczasowego lidera zespół Słoneczny Patrol. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:18. W drugim secie walka była bardziej zacięta, zakończona ponownym zwycięstwem Abra Kadabry, tym razem 25:21. MVP spotkania wybrany został libero Sebastian Zaręba.

W pierwszym meczu na boisku drugim, Sława Kieźliny pokonała 2:0 zespół Januszy Siatkówki. Zwycięstwo za trzy punkty pozwoliło Sławie objąć przodownictwo w tabeli. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:18, zaś drugi 25:21. Najlepszym zawodnikiem meczu został Rafał Czepan (8 pkt.).

W drugim meczu na boisku drugim, IMPLYWEB, w jedynym trzysetowym spotkaniu tej kolejki, okazał się lepszy od drużyny Sajtmak. Pierwszego seta IMPLYWEB zwyciężył 25:20. W drugiej partii przeciwnicy zrewanżowali się wygrywając 25:21. W trzecim secie IMPLYWEB wypracował kilkupunktową przewagę, ostatecznie zwyciężając po zaciętej końcówce 15:13. MVP meczu został zdobywca 11 punktów Tomasz Świstowski.

Wyniki wszystkich spotkań:

Konitec                                               -  Optyka Gaweł                    2 : 0

Abra Kadabra Magic Volley           – Słoneczny Patrol               2 : 0

Sława Kieźliny                                 – Janusze Siatkówki               2 : 0

IMPLYWEB                                       – Sajtmak                                 2 : 1