KOMUNIKAT Z DNIA 08.11.2017 R. - OLSA EKSTRAKLASA

W dniu 8 listopada 2017 r. w sali sportowej ZKOS przy ulicy Głowackiego w Olsztynie odbyła się czwarta kolejka spotkań w Ekstraklasie Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów edycja 2017/2018. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Odbyły się cztery spotkania.

W pierwszym meczu rozpoczynającym zmagania czwartej kolejki Nocożercy po dwóch zaciętych setach pokonali 2:0 zespół AKS Kormoran. Pierwszy set zakończył się ich zwycięstwem 25:23, a drugi 25:22. Najlepszym zawodnikiem spotkania został zdobywca 11 punktów  Arkadiusz Bloch.

W następnym spotkaniu lider rozgrywek drużyna Rupi I.R-Team pokonała 2:0 zespół Intelly. Zarówno pierwsza, jak i druga partia kończyła się takim samym rezultatem 25:20. MVP meczu został rozgrywający zwycięskiej drużyny Tomasz Pszczółkowski.

W trzecim meczu kolejki Inter Parts OSW Olsztyn pewnie 2:0 pokonał drużynę Michelin. Pierwszy set to zdecydowana przewaga teamu Mariusza Miechowicza zakończona ich zwycięstwem 25:13. W drugiej, bardziej zaciętej partii Inter Parts zwyciężył 25:21. MVP meczu został wybrany rozgrywający zwycięskiego zespołu Przemysław Polechoński.

W ostatnim spotkaniu dnia Młode Wilki okazały się lepsze od zespołu Geoexpert Sunbroker Team zwyciężając 2:0. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:20, a drugi 25:22. Najlepszym zawodnikiem meczu został zdobywca 13 punktów Grzegorz Uziałło.