KOMUNIKAT Z DNIA 07.11.2017 R. - OLSA II LIGA

Dnia 7.11.2017 r. w HWS „Urania” odbyła się trzecia kolejka spotkań siatkarzy występujących w II Lidze Olsztyńskiej Siatkówki Amatorów – edycja 2017/2018. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Rozegrano cztery spotkania. Liderem rozgrywek została najmłodsza drużyna rozgrywek Słoneczny Patrol.

W pierwszym meczu na boisku pierwszym, Abra Kadabra Magic Volley pewnie pokonała 2:0 dotychczasowego lidera drużynę IMPLYWEB. Dobrze dysponowani zawodnicy Abra Kadabry pierwszego seta wygrali 25:15, a drugiego 25:20. W zwycięskim zespole najlepiej zaprezentował się rozgrywający Kamil Abdolla.

W drugim meczu na boisku pierwszym, po emocjonującym spotkaniu Sława Kieźliny pokonała 2:1 drużynę Sajtmak. Pierwszego seta spadkowicz z I ligi zwyciężył 25:20. W drugiej partii Sława Kieźliny odrobiła kilkupunktową stratę, wygrywając po zaciętej końcówce 25:22. Trzeci set to walka „punkt za punkt” zakończona zwycięstwem Sławy 15:13. MVP spotkania wybrany został zdobywca 11 punktów Rafał Czepan.

W pierwszym meczu na boisku drugim, Słoneczny Patrol pokonał 2:0 drużynę Optyka Gaweł. Zwycięstwo za trzy punkty dało młodym zawodnikom awans na pozycję lidera rozgrywek. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:22, a drugi 25:19. Najlepszym zawodnikiem meczu został Michał Tworkowski (15 pkt.).

W drugim meczu na boisku drugim, Konitec pokonał 2:0 drużynę Fachury Teknos. Pierwsza partia zakończyła się zwycięstwem Konitecu 25:18. W drugim secie gra Fachury całkiem się rozsypała i przegrali bardzo wysoko 7:25. MVP meczu został zdobywca 10 punktów Krzysztof Jodko.

Wyniki spotkań z dnia 07.11.2017 r. II liga OLSA :

Abra Kadabra Magic Volley                 -  IMPLYWEB                      2 : 0

Sława Kieźliny                                  – Sajtmak                               2 : 1

Słoneczny Patrol                              – Optyka Gaweł                     2 : 0

Konitec                                              – Fachura Teknos                   2 : 0