Czwarta kolejka Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów – I liga

Dnia 09.11.2016 r. w hali sportowej przy ul. Mariańskiej rozegrano czwartą kolejkę spotkań Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów w sezonie 2016/17 – I liga. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Odbyły się cztery spotkania.

W pierwszym meczu dnia, lider rozgrywek, Galeria i Vintage nie dał najmniejszych szans drużynie Gali Barczewo, zwyciężając 2 : 0. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25 : 16, a drugi 25 : 19. Najlepszym zawodnikiem spotkania został zdobywca 17 punktów Łukasz Olender.
W drugim spotkaniu, po trzysetowej rywalizacji AKS Kormoran okazał się lepszy od Indykpolu. Pierwszego seta zwyciężyli zawodnicy Indykpolu 25 : 20. W drugiej partii rywale zrewanżowali się wygrywając 25 : 22. W trzecim secie Kormoran poszedł za ciosem i wygrał 15 : 12. MVP meczu został środkowy AKS Sebastian Surowik (10 pkt.).

W trzecim spotkaniu dnia bardzo dobre zawody rozegrała drużyna Temidy, która pewnie 2 : 0 pokonała Sajtmak. Pierwszy set zakończył się pogromem beniaminka 25 : 13. W drugim nie było już tak łatwo i skończyło się wynikiem 25 : 21. Zawodnikiem meczu wybrany został Tomasz Arłukowicz (8 pkt.).
Cały czas nie wiedzie się drużynie Warmigu, która w spotkaniu zamknięcia wieczoru, uległa dobrze dysponowanym zawodnikom Banach Auto Serwis 0 : 2. Obydwa sety kończyły się identycznym rezultatem 15 : 25. MVP meczu został zdobywca 9 punktów Mateusz Biegaj.