Komunikat - 3 kolejka OLSA

Dnia 02.11.2016 r. w hali sportowej przy ul. Mariańskiej rozegrano trzecią kolejkę spotkań Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów w sezonie 2016/17 – I liga. Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Odbyły się cztery spotkania.
W pierwszym meczu dnia, AKS Kormoran, po dobrej grze pokonał 2 : 0 drużynę Banach Auto Serwis. Pierwszy set od początku do końca przebiegał pod dyktando AKS i zakończył się ich zwycięstwem 25 : 20. W drugiej partii, mimo prowadzenia Banacha 17 : 12, ponownie lepsi okazali się zawodnicy Kormorana, zwyciężając 25 : 23. Zawodnikiem meczu został zdobywca 10 punktów Jarosław Słowik.

W drugim spotkaniu, pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniósł beniaminek ligi drużyna Sajtmak, pokonując zespół Gali Barczewo 2 : 0. Obydwa sety kończyły się zdecydowaną wygraną beniaminka, 25 : 14 i 25 : 18. Najlepszym zawodnikiem meczu został Adam Kurian (9 pkt.).
Cały czas bardzo dobrze w rozgrywkach radzi sobie zespół Galeria i Vintage, który w trzecim meczu dnia, pokonał 2 : 0 Warmig. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem lidera 25 : 21, a drugi 25 : 22. Zawodnikiem meczu wybrany został środkowy zwycięskiej drużyny Mateusz Wierciszewski (10 pkt.).
W spotkaniu zamknięcia wieczoru, po trzysetowej, zaciętej walce Intelly pokonało drużynę Temidy. Pierwszą partię Intelly wygrało 25 : 20. W drugiej rywale zrewanżowali się wygrywając 25 : 23. Trzeci set po emocjonującej końcówce zakończył się zwycięstwem Intelly 15 : 13. MVP meczu został zdobywca 10 punktów Michał Dryhynycz.