OLFA I i II LIGA - 8 CZERWCA WZNAWIAMY ROZGRYWKI!

Po blisko trzymiesięcznej przerwie Hala Widowiskowo – Sportowa Urania ponownie zawita zawodników biorących udział w rozgrywkach Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego. Przed nami ostatnie trzy kolejki. W I lidze OLFA blisko triumfu jest Falco, które ma pięć punktów przewagi nad Milwaukee Team. Na drugoligowym froncie losy tytułu rozstrzygną między sobą FC Dajtki oraz Cienkie Bolki.

Główne zasady, które będą obowiązywały podczas rozgrywek:

1. Po wejściu na obiekt dezynfekujemy ręce.

2. Nie ma możliwości korzystania z szatni (zespoły przebierają się na małej i dużej trybunie, a zawodników prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu 2 metrów od siebie; zawodnicy grający mecze nr 1,3,5 na małej, zaś 2  i 4 na dużej trybunie).

3. Mecze odbywają się bez udziału publiczności, a zawodnicy chwilę po zakończonych spotkaniach muszą opuścić salę.

 

OLFA I LIGA

1.

Falco

14

  32

  55:41

2.

Milwaukee Team

13

  27

  54:36

3.

LUK-CAR

14

  23

  63:39

4.

Fortuna

13

  23

  41:25

5.

MPEC

13

  22

  55:64

6.

Alcar Renault

13

  20

  54:40

7.

Miazga Gutkowo

14

  10

  24:62

8.

GLKS Jonkowo

13

    8

  29:46

9.

Zgoda F.C.

13

    7

  35:57

 

Strzelcy – OLFA I LIGA

26 – Andrzej Furgała (LUK-CAR)

21 – Kacper Golks (MPEC)

18 – Kamil Koziorowski (Alcar Renault),

15 – Przemysław Kozłowski (Milwaukee Team)

14 – Przemysław Mikos (Fortuna)

13 – Damian Rogalski (Alcar Renault)

12 – Rafał Stanisławski (MPEC), Kamil Kulas (Falco)

11 – Łukasz Buder (Zgoda F.C.)

10 – Mariusz Kaczmarczyk (Falco), Bartosz Dobroński (Milwaukee Team)

 

OLFA II LIGA

1.

FC Dajtki

11

  33

  63:13

2.

Cienkie Bolki

11

  30

  62:15

3.

OIRP

11

  17

  33:31

4.

Jasam

11

  16

  38:41

5.

Kebab Super King

11

  14

  19:40

6.

Olsztyńskie Wodociągi

11

  12

  19:33

7.

FS Group

11

    6

  18:44

8.

Fiege Zalando Lounge

11

    1

  11:46

 

Strzelcy – OLFA II LIGA

25 – Marcin Jurewicz (Cienkie Bolki), Paweł Górski (FC Dajtki)

18 – Olaf Gorczyca (Jasam)

14 – Mateusz Knifka (FC Dajtki), Przemysław Grześko (OIRP)

12 – Cezary Piotrak (Kebab Super King)

 

Dokończenie rozgrywek Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego I i II liga:

OLFA I i II LIGA – 08.06.2020 r. (poniedziałek)

18.20 FS Group – Kebab Super King (II liga)

19.10 MPEC – Fortuna

20.00 Milwaukee Team – Zgoda F.C.

20.50 LUK-CAR – GLKS Jonkowo

21.40 Alcar Renault – Miazga Gutkowo

 

OLFA I i II LIGA – 15.06.2020 r. (poniedziałek)

18.20 Cienkie Bolki – FC Dajtki                               

19.10 Zgoda F.C. – Fortuna

20.00 Milwaukee Team – GLKS Jonkowo

20.50 Falco – Miazga Gutkowo  

21.40 Alcar Renault – MPEC

 

OLFA II liga 18.06.2020 r. (czwartek)

19:20 Jasam – Olsztyńskie Wodociągi 

20.10 Fiege Zalando Lounge – OIRP    

21.00 Cienkie Bolki – Kebab Super King

                                       

OLFA I i II LIGA – 22.06.2020 r. (poniedziałek)

18.20 FC Dajtki – OIRP (II liga) 

19.10 GLKS Jonkowo – Fortuna

20.00 MPEC – Falco 

20.50 Zgoda F.C. – Alcar Renault   

21.40 LUK-CAR – Milwaukee Team

 

OLFA II liga - 25.06.2020 r. (czwartek)

19.20 FS Group – Olsztyńskie Wodociągi 

20.10 Cienkie Bolki – OIRP

21.00 Jasam – Fiege Zalando Lounge

 

OLFA II liga - 29.06.2020 r. (poniedziałek)

19:00 FS Group – Fiege Zalando Lounge

19.50 Olsztyńskie Wodociągi – Kebab Super King 

20.40 Jasam – FC Dajtki

 

osir
luty 2021
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl