Lodowisko w Centrum "Ukiel"

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza do skorzystania z oferty lodowiska zlokalizowanego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”. Lodowisko przy ulicy Jeziornej 8 otwarte jest codziennie w godzinach 8:00 – 22:00 (ostatnie wejście o 21:00) z przerwą techniczną w godzinach 14:00 – 15:00.


Wstęp na obiekt (45 minut) kosztuje jedynie 4,00zł w przypadku biletu ulgowego oraz 6,00 zł z biletem normalnym. W wypożyczalni CRS „Ukiel” nabyć można także łyżwy w cenie 3,00zł (bilet ulgowy) oraz 5,00zł (bilet normalny).


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zachęca także szkoły publiczne z Miasta Olsztyna do bezpłatnego wstępu na nasze lodowisko w ramach realizacji zajęć wychowania fizycznego. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00 wstęp i wypożyczenie łyżew dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych są całkowicie bezpłatne.


Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych usług naszych trzech wypożyczalni (ul. Jeziorna 8, Olimpijska 1 oraz Sielska 38), w których znajdziecie Państwo różnorodny sprzęt sportowy: m.in. nartorolki, łyżworolki, rowery turystyczne oraz zestawy do nordic walking.

Social Media

Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl