Multimedialny konkurs "Sportowcy Warmii i Mazur"

Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w multimedialnym konkursie „Sportowcy Warmii i Mazur”.


Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.


Jego celem jest przedstawienie sylwetki sportowca, trenera, sędziego, działacza sportowego, nauczyciela wychowania fizycznego lub dyscyplin sportowych, których działalność związana jest z Olsztynem oraz Warmią i Mazurami. Chcemy, by pamięć o ludziach związanych ze sportem przetrwała próbę czasu i trwale wpisała się w pamięć mieszkańców naszego regionu.


Konkurs kierowany jest głównie do młodzieży szkolnej naszego województwa. Udział w nim mogą brać zarówno pojedynczy uczniowie, jak i zespoły (max. 3 osoby), które opracują multimedialny pokaz przedstawiający sylwetkę wybranego przez siebie bohatera  konkursu lub dyscypliny sportowej.  

Dopuszczalna jest również kategoria „Open” – osoby niezwiązane ze środowiskiem szkolnym. Konkurs podzielony jest na następujące kategorie wiekowe:  

- szkoły podstawowe,

- szkoły gimnazjalne,

- szkoły ponadgimnazjalne,

- uczelnie wyższe,

- kategoria „Open”

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do organizatorów nagranych na płycie DVD ( czytelne dla komputerów i odtwarzaczy DVD) materiałów przedstawiających sylwetkę wybranego bohatera lub dyscypliny sportowej. Prezentacja może zawierać wywiady ze sportowcami lub ich rodzinami, biografie, sylwetkę nauczyciela wychowania fizycznego,  sędziego sportowego, filmy, zdjęcia, fragmenty wycinków prasowych itp. Należy podać  źródła, z których  się korzystało.


Udział uczestników niepełnoletnich w konkursie uwarunkowany jest  pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. 

Nadesłane prace będą wykorzystywane w działalności programowej Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Szczegółowy regulamin w/w konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem dostępny jest na stronie internetowej OSiR w Olsztynie www.osir.olsztyn.pl

Formularz zgłoszeniowy Zapoczątkowuje pobieranie plikuplik DOC
Regulamin Zapoczątkowuje pobieranie plikuplik PDF

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl