INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Tegoroczne mistrzostwa były prawdziwym sprawdzianem hartu ducha i wytrzymałości fizycznej dla wszystkich uczestników bez względu na wiek. Bezdeszczowa jesienna aura dała się we znaki poprzez niską temperaturę. I dlatego dziękujemy wszystkim zawodnikom i nauczycielom za przybycie i pełną emocji walkę o najwyższe stopnie podium.

W zawodach wzięło udział 213 uczniów z 16 olsztyńskich szkół, z czego 96 to dziewczęta, a 117 chłopcy. Wielkie gratulacje należą się szczególnie uczniom Szkoły Podstawowej nr 2, którzy stawali na najwyższym stopniu podium w wielu kategoriach wiekowych.

W imprezie wystartowali uczniowie ze Szkół Podstawowych: 19, 22, 15, 2, 10, 13, 30 i 9 oraz ze Szkół Średnich: ZSE-H, ZSB, XIII LO, ZSM-E, V LO, III LO, VI LO i ZSEiT

 

Wyniki:

IGRZYSKA DZIECI

DZIEWCZĘTA

Rocznik 2009 i młodsze                      

  1. Aniela Kędzior SP 2  
  2. Justyna Łojewska SP 22
  3. Zofia Dzik SP 15
  4. Hanna Sofiejko SP 2
  5. Magda Szymczyk SP 2
  6. Zuzanna Choińska SP 9

Rocznik 2008

  1. Paulina Malinos                 SP 2
  2. Matylda Rybak                  SP 15
  3. Natalia Romanowska         SP 10
  4. Natalia Litwinowicz  SP 2
  5. Aleksandra Kapela  SP 2
  6. Amelia Kubicka                 SP 2

Rocznik 2007

  1. Pola Falęcka           SP 2
  2. Monika Dziuba                  SP 10
  3. Weronika Sasin                 SP 2
  4. Julia Żołobowicz                SP 10
  5. Natalia Kaczmarczyk         SP 9
  6. Dominika Kraszewska       SP 10

 

IGRZYSKA DZIECI

CHŁOPCY

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Franek Ciepliński      SP 2
  2. Mateusz Rutkowski       SP 15
  3. Tymon Jędryszek          SP 2
  4. Alan Erenkfeit                     SP 9
  5. Adam Wiśniewski      SP 15
  6. Szymon  Jastrzębowski SP 10

Rocznik 2008

  1. Piotr Szelugowski    SP 30
  2. Bartek Rakowiecki  SP 15
  3. Paweł Szelugowski SP 30
  4. Tomasz Sadowski   SP 10
  5. Maciej Kujawski                SP 10
  6. Michał Szuniewicz   SP 2

Rocznik 2007

  1. Marcin Bieńkowski  SP 2
  2. Kacper Sasin                    SP 30
  3. Filip Bronakowski    SP 10
  4. Filip Kalinowski                 SP 19
  5. Adam Wojdyło                   SP 2
  6. Adam Dąbrowski     SP 2

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIEWCZĘTA

Rocznik 2006

  1. Amelia Borko                              SP 2
  2. Zuzanna Targońska                    SP 2
  3. Hanna Sosnowska            SP 2
  4. Anna Winiarska                           SP 10
  5. Zuzanna Dąbkowska                   SP 9

Rocznik 2005

  1. Michalina Orzechowska     SP 2
  2. Dominika Kułakowska                 SP 13
  3. Maja Tońska                     SP 2
  4. Natalia Sokołowska           SP 2
  5. Olga   Żurawlew                          SP 2
  6. Kinga Łata                                  SP 2

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

CHŁOPCY

Rocznik 2006

  1. Michał Skowronek   SP 2
  2. Maciej Janicki                   SP 29
  3. Szymon Juchno                SP 15
  4. Bartek Wiśniewski   SP 15
  5. Mateusz Dąbrowski SP 13
  6. Bartosz Frąckiewicz          SP 10

Rocznik 2005

  1. Julian Armanowski  SP 2
  2. Maciej Grala           SP13
  3. Jakub Szydlik                    SP 9
  4. Kacper Porydzaj                SP 22
  5. Paweł Niedźwiecki  SP 15
  6. Kajetan Kitkowski    SP 13

 

LICEALIADA

DZIEWCZĘTA

  1. Nikola Tuszyńska              VI LO
  2. Iza Kościanek                             ZSB
  3. Julia Baraszkiewicz           ZSEiT
  4. Maja Bogacka                             III LO 
  5. Oliwia Żuk                                   ZSB
  6. Zofia Szwed                      V LO

CHŁOPCY

  1. Jakub Kozacki                             ZSM-E
  2. Krystian Tuszyński            VI LO
  3. Szymon Goryński              V LO
  4. Piotr Kozłowski                            ZSM-E
  5. Krystian Jaśkiewicz           ZSM-E
  6. Kacper Walendykiewicz     VI LO

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl