A może by tak tenis stołowy?

Z przyjemnością informujemy Państwa o wprowadzeniu kolejnej pozycji do naszej oferty sportowo-rekreacyjnej – tym razem chodzi o tenis stołowy. Ta propozycja czeka na Was w obiekcie przy ul. Głowackiego.

Są takie przyjemności, które naprawdę niewiele kosztują, a dają mnóstwo frajdy – i taką aktywnością jest tenis stołowy. Cena za godzinną aktywność to tylko 10 zł, a obejmuje ona wynajęcie stołu i sprzętu dla dwóch osób. W tenisa można grać na każdym poziomie zaawansowania, partnerem może być kolega czy koleżanka, ale też brat, siostra, mama czy tata. Szukajcie wolnych chwil dla siebie i bawcie się z uśmiechem.

 

Co ważne: tenis stołowy jest również atrakcją dostępną dla posiadaczy kart MultiSport wg następujących zasad:

* W przypadku rejestracji wizyty przez jednego Użytkownika karty MultiSport na usługę tenis stołowy Benefit Systems pokrywa połowę ceny wynajmu stołu (5 zł). Pozostała część opłaty za wynajem stołu uiszczana jest bezpośrednio w kasie Partnera (5 zł).

* W przypadku rejestracji wizyt dwóch Użytkowników karty MultiSport Benefit Systems pokrywa cały koszt wynajmu stołu (10 zł).

* Maksymalną liczba Użytkowników korzystających z tego samego stołu w tym samym czasie ustala się na dwóch graczy.

* Wynajęcie sprzętu znajduje się w cenie wynajęcia stołu.

Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona w sytuacji związanej np. z rezerwacją basenu lub sali, remontem obiektu, przerwą technologiczną etc.

 

Więcej informacji:

Zespół Krytych Obiektów Sportowych I
10-556 Olsztyn | ul. Głowackiego 27
tel.: +48 89 527 71 28
tel.: +48 89 534 07 81
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl