Jest przetarg na budowę boiska przy al. Piłsudskiego!

Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje, że 14 maja 2018 r. ogłosił przetarg na budowę płyty boiska piłkarskiego przy al. Piłsudskiego 69 a w Olsztynie. OSiR przyjmuje oferty zainteresowanych firm do 29 maja do godz. 14, a cała inwestycja ma być sfinalizowana do końca sierpnia 2018 r.

Finalnie nowa murawa boiska będzie wykonana z najwyższej klasy naturalnej trawy pochodzącej z plantacji trawników piłkarskich i będzie miała wymiary 105 na 68 m. Za liniami bocznymi przewidziano pas trawy naturalnej o szerokości 3 metrów i dodatkowo 3,5-metrowy pas sztucznej trawy. Za liniami bramkowymi zostanie położony pas trawy naturalnej o szerokości 8 metrów.

Przed położeniem nowej murawy zostaną zainstalowane najnowocześniejsze systemy: drenażu i odwodnienia, podgrzewania murawy i system automatycznego zraszania murawy, który będzie obsługiwało 19 zraszaczy. Pod murawą zostanie także położona instalacja teletechniczna i elektryczna, która ma być częścią składową budowanego w tym samym miejscu nowego Stadionu Miejskiego.

Wszystkie szczegóły znajdują się w opisie zamówienia pod adresem: https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/publiccontracts/view/12397

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl