Zamykamy przeszłość, otwieramy przyszłość

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zainicjował spotkanie w gronie osób pracujących na co dzień na rzecz Stomilu Olsztyn, piłkarskiej Dumy miasta i Warmii i Mazur. Zaproszenie dyrektora OSiR Jerzego Litwińskiego przyjęli: prezes Stomilu Mariusz Borkowski oraz prezes stowarzyszenia Socios Stomil i Akademii Sportu Stomilu Robert Knothe. Cel był jasny: zbudowanie platformy porozumienia, co w automatyczny sposób przełoży się na poprawienie jakości funkcjonowania klubu na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Zamknęliśmy burzliwą przeszłość, otwieramy nową, jasną i przejrzystą przyszłość – tłumaczy dyrektor Jerzy Litwiński. – Omówiliśmy sobie rzetelnie zdarzenia z ostatniego czasu, w ciągu kilkunastu najbliższych dni opracujemy nowe standardy postępowania na przyszłość. Zapoznaliśmy się jednocześnie z kilkoma bardzo ciekawymi projektami Stomilu i Socios Stomil na rok 2018, które będziemy chcieli wspierać w ramach naszych środków i możliwości.

O konkretach będziemy informować na bieżąco, po konkretnych uzgodnieniach z  naszymi partnerami – dodaje dyrektor Litwiński.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl