Projekt Plaża w Centrum Ukiel!

Pragniemy poinformować, że w związku z przygotowaniami do wizyty miasteczka „Projekt Plaza TVN” w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” (18-20.08.2017) czasowo wyłączone z użytkowania zostało Kąpielisko nr 1 (zlokalizowane najbliżej Kapitanatu).  Do Państwa dyspozycji pozostają wciąż pozostałe plaże: Kąpielisko 2 (boiska do siatkówki), Kapielisko 3 (Skatepark, Hotel Omega), Słoneczna Polana oraz Skanda.

___

Atrakcje nad jeziorem:

Zajęcia fitness, zumba, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa to propozycje dla aktywnych - opowiadają organizatorzy wydarzenia. — Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Będą też spotkania z gwiazdami TVN, które będą rozdawać autografy.

W tym roku „Projekt Plaża” wyjdzie poza obszar plaży miejskiej. Wieczorami organizatorzy zapraszają do Parku Centralnego na seanse filmowe pod chmurką. Filmy w ramach Letniego Kina Player będą wyświetlane przez dwa pierwsze dni. W piątek (18 sierpnia) można będzie obejrzeć film „Scenariusz na Miłość”, natomiast w sobotę na ekranie zobaczymy „Lato w Prowansji”. Projekcje rozpoczną się o 21:30.

Program:

godz. 9:00 - oficjalne otwarcie miasteczka

godz. 9:00 - 17:00 — „Aktywna Plaża”: sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy

godz. 9:00 - 17:00 "Strefa Wodna": przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe

godz. 9:00 - 17:00 — „Kids Club”: strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami

godz. 12:00 - 14:00 Spotkanie z gwiazdami TVN

godz. 21:30 Kino Letnie Player 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl