Wolontariat podczas World Tour

Adecco Poland, oficjalny partner HR FIVB World Tour Olsztyn 2017 rekrutuje 70 wolontariuszy do wsparcia międzynarodowego turnieju siatkówki plażowej FIVB World Tour 2017. Jest to cykl turniejów odbywający się na czterech kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. W dniach 19-23 lipca gościmy w Olsztynie siatkarzy z całego świata!

Do zadań wolontariuszy będzie należało wspieranie organizacji mistrzostw na każdym etapie i w każdej sferze - komentuje Anna Wicha, dyrektor generalna Adecco Poland – poszukujemy osób od biura prasowego, marketingu jak i obsługi meczów. Wolontariusze otrzymają również szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, które jest wskazane przy obsłudze dużych imprez sportowych.

To wyjątkowe wydarzenie sportowe, gwarantujące obecność najlepszych międzynarodowych zawodników oraz niezapomniane emocje. Zapraszamy do składania aplikacji: http://bit.ly/2rTj6Or

Osoba kontaktowa:

Marta Białecka, tel: 58 770 28 78

Wyślij CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl