SZCZĘŚLIWEGO 2023 ROKU!

Kochani! Życzymy serdecznie zdrowego i szczęśliwego 2023 roku! Życzymy Wam bardzo dobrej formy, satysfakcji ze sportu i rekreacji oraz nowych rekordów! I do zobaczenia na miejskich obiektach sportowych!

Czytaj więcej...

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Pięknie życzymy radości w gronie rodzinnym! Gdyby jednak ktoś z Państwa zapragnął ruchu i rekreacji, prezentujemy grafik pracy miejskich obiektów sportowych w okresie świąteczno-noworocznym. Zapraszamy codziennie!                                                                                                                

Czytaj więcej...

I ZNÓW JEST SKATEPARK POD DACHEM!

Za oknami zrobiło się biało, więc to już czas, aby @akademia Deskorolki zameldowała się ze swoimi podopiecznymi w @WCRS! @Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraz z @akademia zapraszają do skorzystania z zimowej oferty.

Czytaj więcej...

FERIE NA DWÓCH LODOWISKACH!

W dniach 21 stycznia - 5 lutego w naszym regionie trwają w tym roku ferie zimowe. Miło nam poinformować, że ten piękny czas dzieci i młodzież mogą spędzić na dwóch miesjkich lodowiskach - w CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23 oraz na obiekcie przy ul. Jeziołowicza 4.

Czytaj więcej...

O MEDALE W WOJEWÓDZTWIE!

W najbliższy weekend, 11 i 12 listopada 2022 roku, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA będzie areną MISTRZOSTW WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO OKRĘGU PŁYWACKIEGO!

Czytaj więcej...

WIELKIE BIEGANIE NAD UKIELEM!

Przed nami kolejne prawdziwe święto biegania – VI edycja Ukiel Olsztyn Półmaratonu zbliża się wielkimi krokami!  Ale już dziś wiadomo że 18 września 2022 roku emocji, skądinąd jak co roku, na pewno nie zabraknie!

Czytaj więcej...

OLSZTYNIANIE ZNÓW GÓRĄ!

Olsztynianie znów zdominowali Bieg Jakubowy! W XIX edycji Auto Idea Biegu Jakubowego na olsztyńskiej Starówce ze zwycięstw cieszyli się Wiktor Kujawa i Anna Ostromecka, która wygrała w kategorii kobiet.

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl