OTWIERAMY HALE I KORTY DO SQUASHA!

Szanowni Państwo! Z wielką satysfakcją informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 16 maja 2020 r. odblokowujemy kolejne miejsca z zakresu infrastruktury sportowo-rekreacyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie i wreszcie możemy zaprosić pasjonatów sportu do hal sportowych, na korty do squasha i do wypożyczalni sprzętu sportowego!

Czytaj więcej...

ZMIANY W KALENDARZU IMPREZ

Dokładaliśmy wszelkich starań, broniliśmy się do ostatniej chwili, ale niestety – pandemia koronawirusa COVID-19 okazała się silniejsza i wymusiła na nas podjęcie decyzji o zmianach w kalendarzu imprez. W kilku przypadkach zapadła decyzja o przeniesieniu wydarzeń na inny termin i ograniczeniu liczby startujących, w innych – o całkowitym odwołaniu imprez.

Czytaj więcej...

WRACAMY NA SPORTOWĄ ŚCIEŻKĘ!

Z radością informujemy, że powolutku możemy wracać do sportowej rzeczywistości! Rozporządzenie Rady Ministrów RP stanowi, że od 4 maja możemy uruchomiać infrastrukturę sportowo-rekreacyjną o charakterze otwartym, a więc boiska do siatkówki plażowej, boiska wielofunkcyjne oraz skateparki.

Czytaj więcej...

OLSZTYŃSKI PAKIET POMOCOWY W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo! Olsztyn przygotował pakiet informacji i rozwiązań pomocowych dla przedsiębiorców, którzy mogą ubiegać się o wsparcie w związku z epidemią koronawirusa – Olsztyński Pakiet Przedsiębiorcy. W gronie jednostek miejskich jest także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, który współpracował nad utworzeniem Olsztyńskiego Pakietu Pomocy dla Przedsiębiorców w związku z Koronawirusem.

Czytaj więcej...

JEST NOWA DATA XVIII BIEGU JAKUBOWEGO!

Tegoroczny, XVIII Bieg Jakubowy miał się odbyć w niedzielę 26 kwietnia 2020 roku - wiadomo, że ze względu na Stan Epidemii związany z COVID-19 nie udało się tego terminu dotrzymać. Mamy jednak nową datę - szykujcie się na start 23 sierpnia!

Czytaj więcej...

JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Czytaj więcej...

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

  Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

WYJĄTKOWA OKAZJA NA SQUASHA!

Wakacje za nami, a więc wracamy do naszego cyklu „Wiele aktywności, jedno zdrowie” i proponujemy Wam darmowe pokazowe zajęcia squasha dla dzieci i młodzieży w CRS Ukiel. W niedzielę 22 września będziecie mieli wyjątkową i niepowtarzalną okazję aby spróbować swych sił na korcie!

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl