OLSZTYNIANIE ZNÓW GÓRĄ!

Olsztynianie znów zdominowali Bieg Jakubowy! W XIX edycji Auto Idea Biegu Jakubowego na olsztyńskiej Starówce ze zwycięstw cieszyli się Wiktor Kujawa i Anna Ostromecka, która wygrała w kategorii kobiet.

Czytaj więcej...

PRZEŁAJE W KORTOWIE!

W mijającym tygodniu Park Kortowski zamienił się w arenę zmagań biegów przełajowych, wspólnego przedsięwzięcia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. W imprezie wzięło udział blisko dwustu uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentek i studentów olsztyńskiej uczelni! Przy pięknej wiosennej aurze i emocjach, które sięgały zenitu gdy na trasie pojawili się najmłodsi adepci biegania, dzieci i młodzież ze stolicy Krainy Tysiąca Jezior mogła poczuć dreszcz sportowej rywalizacji i dobrze się bawić. Na zakończenie imprezy najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii wiekowej zostali uhonorowani medalami, a my już przygotowujemy się do kolejnej odsłony olsztyńskiego crossu.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA EUROPY W OLSZTYNIE!

Doskonałe wieści napłynęły do nas z Europejskiej Federacji Triathlonu oraz Polskiego Związku Triathlonu! Pod koniec maja, pierwszy raz w Polsce i po raz pierwszy w Olsztynie, będziemy gościć Mistrzostwa Europy w Triathlonie.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel to najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Warmii i Mazurach, fantastycznie zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel. To również idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych, eventów firmowych czy po prostu szkoleń i konferencji.

Czytaj więcej...

AQUA ANIMACJE W CENIE!

Chcecie poprawić swoją formę, zadbać o zdrowe ciało i zrelaksować się po pracy czy nauce? Zapraszamy Państwa do naszej Aquasfery na różnorodne formy Aqua animacji w cenie biletu wstępu na basen!

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: WODNY PLAC ZABAW!

Kolejny wyjątkowy weekend przed nami a wraz z nim… rozpoczynają się długo oczekiwane WAKACJE!!!! A jak wakacje to… lenistwo, kąpiele w wodzie, smaczne lody, no i oczywiście szaleństwo na Wodnym Placu Zabaw!!! Już w tę sobotę otwieramy dla Was ten bardzo popularny w CRS Ukiel plac wodnej rozrywki!

Czytaj więcej...

AQUASFERA ZNÓW OTWARTA!

Szanowni Państwo, mamy świetną informację i konkretną datę! Sobota, 6 czerwca 2020 roku, godz. 6:00 – to jest ten moment, w którym na powrót otworzymy podwoje Wodnego Centrum-Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska.

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl