OLSZTYN GREEN FESTIWAL PLAŻÓWKA

Mimo odwołanej tegorocznej edycji Olsztyn Green Festiwal chcemy zaprosić w imieniu Organizatorów (Agory i Miasta Olsztyn) do udziału w okazjonalnym projekcie muzycznym pt. „Olsztyn Green Plażówka”, który pokaże magię miejsca, zachęci do odwiedzin Olszyna i regionu, podkręci apetyt na OGF 2021, a przede wszystkim wypełni pustkę po odwołanej tegorocznej edycji festiwalu.

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: DESKA Z ŻAGLEM!!!

Tym razem na nadchodzący weekend, 24-26 lipca, proponujemy Wam odrobinę szaleństwa i mnóstwo wiatru we włosach - deska z żaglem to sama radość i energia! Windsurfing, czyli deska z żaglem jest bardzo popularna w Polsce i to nie tylko wśród młodych! Spróbuj i ty! Zapraszamy do naszej wypożyczalni gdzie czekają na Was przepiękne deski w różnych kolorach!!

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: DESKI SUP!!!

SUP oznacza z języka angielskiego Stand Up Paddle, czyli w wolnym tłumaczeniu wiosłowanie na stojąco. Wiosłowanie odbywa się na specjalnie zaprojektowanej desce, która wyglądem przypomina trochę deskę windsurfingową, ale jest od niej dłuższa.

Czytaj więcej...

RUSZYŁY AQUA ANIMACJE!

Chcecie poprawić swoją formę, zadbać o zdrowe ciało i zrelaksować się po pracy czy nauce? Zapraszamy Państwa do naszej Aquasfery na różnorodne formy Aqua animacji w cenie biletu wstępu na basen!

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: WODNY PLAC ZABAW!

Kolejny wyjątkowy weekend przed nami a wraz z nim… rozpoczynają się długo oczekiwane WAKACJE!!!! A jak wakacje to… lenistwo, kąpiele w wodzie, smaczne lody, no i oczywiście szaleństwo na Wodnym Placu Zabaw!!! Już w tę sobotę otwieramy dla Was ten bardzo popularny w CRS Ukiel plac wodnej rozrywki!

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA KĄPIELISKA!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w sobotę 27 czerwca uruchamia strzeżone kąpieliska sezonowe – dwa w CRS Ukiel i jedno nad jeziorem Skanda. Sezon wakacyjny potrwa w tym roku do 1 września!

Czytaj więcej...

AQUASFERA ZNÓW OTWARTA!

Szanowni Państwo, mamy świetną informację i konkretną datę! Sobota, 6 czerwca 2020 roku, godz. 6:00 – to jest ten moment, w którym na powrót otworzymy podwoje Wodnego Centrum-Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska.

Czytaj więcej...

JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Czytaj więcej...

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

  Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl