PLAN NA DESKOROLKĘ!

Witajcie! Plan jest następujący - Akademia Deskorolki rusza od 12.04.2021, oczywiście jeśli obostrzenia na to pozwolą. Natomiast na zajęcia indywidualne i grupowe można zapisać się już dziś!

Czytaj więcej...

O MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W AQUASFERZE!

Od środy do niedzieli (16-20 grudnia 2020 r.) Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA będzie po raz kolejny areną Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Impreza musi być rozegrana bez publiczności, ale zmagania będzie można śledzić w internecie.

Czytaj więcej...

OTWIERAMY LODOWISKA: ZIMA NA SPORTOWO!

No i stało się wreszcie to, na co długo czekaliśmy. Jutro, 15 grudnia 2020 rozpoczynamy wydarzenie sportowe „Zima na sportowo” i uruchamiamy dwa miejskie lodowiska – jedno w malowniczej scenerii Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, drugie na osiedlu Pieczewo przy ul. Jeziołowicza.

Czytaj więcej...

WROTKI I ROLKI OBOK URANII!

Za nami udane wakacje na plażach w CRS Ukiel i nad Jeziorem Skanda, ale przed nami… ekscytująca jesień na wrotkach i rolkach na nowo otwieranym obiekcie obok Hali Widowiskowo-Sportowej Urania. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel to najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Warmii i Mazurach, fantastycznie zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel. To również idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych, eventów firmowych czy po prostu szkoleń i konferencji.

Czytaj więcej...

PUCHAR EUROPY W TRIATHLONIE I ELEMENTAL TRI SERIES NIEBAWEM W OLSZTYNIE

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu dwóch prestiżowych imprez triathlonowych, które odbędą się w stolicy Warmii i Mazur. W piątek (21.08.) dojdzie do rywalizacji ponad 200 zawodników z całego świata w zawodach Pucharu Europy na dystansie sprinterskim, natomiast niedziela (22.08.) upłynie pod znakiem rywalizacji w ramach ósmej już odsłony cyklu Elemental Tri Series Olsztyn. Zapraszamy do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel po ogromną dawkę sportowych emocji!

Czytaj więcej...

RUSZYŁY AQUA ANIMACJE!

Chcecie poprawić swoją formę, zadbać o zdrowe ciało i zrelaksować się po pracy czy nauce? Zapraszamy Państwa do naszej Aquasfery na różnorodne formy Aqua animacji w cenie biletu wstępu na basen!

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl