SZYKUJCIE FORMĘ NA V UKIEL OLSZTYN PÓŁMARATON!

Ledwie opadły emocje po XVIII Biegu Jakubowym, a my mamy już dla Was kolejną biegową gratkę! 10 października punktualnie o godz. 12:00 setki miłośników joggingu po dwuletniej przerwie ponownie staną na starcie V Ukiel Olsztyn Półmaratonu, by zmierzyć się z ponad 21-kilometrową trasą. Biegowe atrakcje zaczną się już jednak od godz. 10:00, gdy rozpoczną się generujące nie mniejsze emocje wyścigi dzieci w wieku od 1 do 16 lat!

Czytaj więcej...

KTO WYTRZYMA TRUDY OLSZTYNA?

Pasjonatom MTB były legendarny polski kolarz Cezary Zamana proponuje alternatywną wersję wakacyjnego wypoczynku. Nie w leżaku, a na siodełku! Zamiast opalania – spalanie kalorii. Leśne szlaki zamienia na dynamiczne single tracki. Kogo kusi taka wizja wypoczynku może się już wybierać się na Olsztyn Cisowianka Mazovia MTB Marathon, który odbędzie się 8 sierpnia.

Czytaj więcej...

UKIEL RUGBY BEACH CUP 2021!

Rugbyści z Warmii i Mazur kolejny raz uchylają wrota Plaży Miejskiej. Zapraszamy tym razem na Plażę nr 3 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel Olsztynie, rezerwujcie sobie czas na weekend 24 i 25 lipca.

Czytaj więcej...

MIROSŁAW RYBACZEWSKI W MUZEUM SPORTU!

14 lipca 2021 roku gościem Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie była legenda polskiej i olsztyńskiej siatkówki -  mistrz świata z Meksyku 1974 oraz mistrz olimpijski z Montrealu 1976 Mirosław Rybaczewski.

Czytaj więcej...

FESTIWAL SPORTÓW PLAŻOWYCH NAD UKIELEM!

Przed nami Adrenaline.pl Summer Jam – Festiwal Sportów Plażowych. To jednodniowa impreza sportowo-rekreacyjna dedykowana mieszkańcom Olsztyna uprawiającym sport amatorsko, na którą zapraszamy do CRS Ukiel już w sobotę 26 czerwca!

Czytaj więcej...

OBOSTRZENIA POLUZOWANE, CZAS NA IMPREZY!

Szanowni Państwo! To już najwyższy czas na bieganie, pływanie, triathlon, slow jogging, siatkówkę plażową, rugby plażowe i plażową piłkę ręczną, maraton rowerowy, żeglarstwo czy pływanie na wodach otwartych!

Czytaj więcej...

PLAN NA DESKOROLKĘ!

Witajcie! Plan jest następujący - Akademia Deskorolki rusza od 12.04.2021, oczywiście jeśli obostrzenia na to pozwolą. Natomiast na zajęcia indywidualne i grupowe można zapisać się już dziś!

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl