BOSOWISKO: RADOŚĆ Z OBCOWANIA Z NATURĄ!

Najlepsze obuwie to brak obuwia – mawiał już Hipokrates. Jeśli lubisz boso stąpać po ziemi, a Twoje stopy marzą o wilgotnej trawie, miękkim piasku i nieposkromionej radości obcowania z naturą - weź udział w Bosowisku! Zapraszamy w niedzielę 13 czerwca do CRS Ukiel!

Czytaj więcej...

NADCHODZI CZERWIEC NA SPORTOWO!

Było „Majówkowe  wodowanie”, a teraz czas na nową propozycję Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie - w czerwcu będziemy Państwa zachęcać do aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie. Tym razem podążymy za hasłem: „Czerwiec na sportowo!”.

Czytaj więcej...

OBOSTRZENIA POLUZOWANE, CZAS NA IMPREZY!

Szanowni Państwo! To już najwyższy czas na bieganie, pływanie, triathlon, slow jogging, siatkówkę plażową, rugby plażowe i plażową piłkę ręczną, maraton rowerowy, żeglarstwo czy pływanie na wodach otwartych!

Czytaj więcej...

PUCHAR EUROPY W TRIATHLONIE ZNÓW NAD UKIELEM!

Już tylko niespełna trzy tygodnie dzielą nas do rozpoczęcia zmagań triathlonowych w Olsztynie! W sobotę 29 maja w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego odbędzie się Puchar Europy na dystansie sprinterskim, w niedzielę 30 maja zostanie rozegrana dziewiąta edycja zawodów Elemental Tri Series. Zmagania zawodników będzie można śledzić tradycyjnie na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ukiel.

Czytaj więcej...

CZAS NA MAJÓWKOWE WODOWANIE!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie już od 1 maja zaprasza nad największe olsztyńskie jezioro do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel na otwarcie sezonu na wodzie pod hasłem „Majówkowe wodowanie”!

Czytaj więcej...

PLAN NA DESKOROLKĘ!

Witajcie! Plan jest następujący - Akademia Deskorolki rusza od 12.04.2021, oczywiście jeśli obostrzenia na to pozwolą. Natomiast na zajęcia indywidualne i grupowe można zapisać się już dziś!

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel to najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Warmii i Mazurach, fantastycznie zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel. To również idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych, eventów firmowych czy po prostu szkoleń i konferencji.

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl