ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy koszulek siatkarskich reprezentacji Polski oraz  klubów polskich i zagranicznych!

Czytaj więcej...

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

  Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

PIĘKNY KONIEC SEZONU DESKOROLKOWEGO!

Za nami zakończenie sezonu deskorolkowego – w skateparku w CRS Ukiel odbyło się świetne podsumowanie działalności Akademii Deskorolki Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie w sezonie 2019. Była zabawa i rywalizacja, radości i smutki, ale przede wszystkim uczestnicy pokazali, że łączy ich pasja do tego sportu.

Czytaj więcej...

JAROSŁAW GULAK W MUZEUM SPORTU

Zasoby naszego Muzeum Sportu wzbogaciły się ostatnio o pamiątki z kariery sportowej olsztynianina Jarosława Gulaka. Rozpoczął on treningi kajakarstwa w 1970 roku jako dwunastoletni chłopak zachęcony przez pana Mariana Rapackiego. Jego kariera  zawodnika wyczynowego trwała do 1985 roku, tym czasie zdobywał medale mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych: młodzikach, juniorach i seniorach. Jako reprezentant kraju zdobył również wiele medali na regatach międzynarodowych.

Czytaj więcej...

WIELE AKTYWNOŚCI, JEDNO ZDROWIE! ZAPRASZAMY DZIECIAKI NA KAJAKI!

Pływanie w Aquasferze? Oczywiście że tak, ale kajakiem??? My nie boimy się takich wyzwań i dlatego wspólnie z olsztyńskim klubem Kayak Sport Club Olsztyn zapraszamy młodych ludzi na zajęcia kajakarstwa. To jeden z etapów naszego cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, do udziału w tym spotkaniu zachęcamy dzieci z grupy wiekowej 9-12 lat. Zajęcia odbędą się w sobotę 19 października w Wodnym Centrum-Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera pod okiem doświadczonych trenerów olsztyńskiego klubu. Startujemy o godz. 11:00!

Czytaj więcej...

WIELKIE PRZEŁAJOWE BIEGANIE!

Zielone tereny obok pływalni przy ul. Głowackiego były areną mocno obsadzonych mistrzostw Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i ponadpodstawowych  w roku szkolnym 2019/20. Mistrzostwa zostały podzielone na Igrzyska Dzieci w których udział brały dzieci z rocznika 2007 i młodsze oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w których startowały dwa roczniki uczestników 2005 i 2006. W pierwszej kategorii w grupie dziewcząt zwyciężyła SP nr 2, natomiast w grupie chłopców SP nr 18. W kolejnej kategorii w rywalizacji dziewcząt również najlepszy wynik zdobyła drużyna SP nr 2, najlepsi chłopcy byli reprezentantami SP nr 7. Na zakończenie mistrzostw odbyła się Licealiada podczas której po zwycięstwo w grupie dziewcząt się sięgnęło II LO, w grupie chłopców zwyciężyło IV LO. W imprezie wzięło udział 404 uczniów z 17 olsztyńskich szkół. Szkoły podstawowe nr: 2, 3, 7, 9 ,13, 15, 18, 25, 30 i NSP-5 Szkoły ponadpodstawowe: ZSB, ZSE, I LO, II LO, IV LO, V LO, VI LO          

Czytaj więcej...

WYJĄTKOWA OKAZJA NA SQUASHA!

Wakacje za nami, a więc wracamy do naszego cyklu „Wiele aktywności, jedno zdrowie” i proponujemy Wam darmowe pokazowe zajęcia squasha dla dzieci i młodzieży w CRS Ukiel. W niedzielę 22 września będziecie mieli wyjątkową i niepowtarzalną okazję aby spróbować swych sił na korcie!

Czytaj więcej...

AQUASFERA WRÓCIŁA DO ŻYCIA!

Wszystkie przeglądy wykonane, obiekt odnowiony, a więc zapraszamy! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie uprzejmie informuje, że w poniedziałek (23 września) po przerwie technologicznej wznawia działalność WCRS Aquasfera Galeria Warmińska.

Czytaj więcej...

WOJCIECH KOPEĆ: TRZYMAŁEM TEMPO USTAWIONE W GŁOWIE

– Dziękuję. Biegłem dziś w takim spokojnym dla mnie tempie na tętno około 160 uderzeń na minutę, nikt mnie nie gonił więc trochę musiałem walczyć sam ze sobą. Bieg generalnie bardzo fajny, trasa przygotowana super, „wodopoje” idealnie rozstawione, kibice na trasie dopisali, jednym słowem nie można mieć do organizatorów żadnych zastrzeżeń.

Czytaj więcej...

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl