TRIATHLON NAD UKIELEM: CZAS, START!

Puchar Europy w Olsztynie oraz Elemental Tri Series Olsztyn 2024: Międzynarodowa Elita Triathlonu ponownie spotka się nad jeziorem Ukiel! W dniach 25-26.05.2024 r., Olsztyn będzie świadkiem ekscytujących zmagań triathlonowych podczas dwóch prestiżowych wydarzeń: Pucharu Europy oraz Elemental Tri Series. To wyjątkowa okazja dla mieszkańców oraz fanów sportu, by wspólnie cieszyć się widowiskowymi zmaganiami największych talentów triathlonu na światowym poziomie.

Czytaj więcej...

SPOTKAJMY SIĘ NA 21. BIEGU JAKUBOWYM!

Jak startować w biegu ulicznym to… tylko w pięknych okolicznościach Starego Miasta w Olsztynie! Taka sposobność nadarza się po raz kolejny, tym razem 21 kwietnia 2024 roku, kiedy odbędzie się 21. Bieg Jakubowy!

Czytaj więcej...

UWAGA! ZAPISY NA CUMOWANIE

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel dysponuje miejscami do cumowania sprzętu pływającego, które udostępniamy w dwóch lokalizacjach: Obszar Kąpielisk Miejskich (ul. Kapitańska 23) oraz Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego (ul. Sielska 38).

Czytaj więcej...

UWAGA! KONIEC SEZONU!

Szanowni Państwo! Informujemy, że ze względu na deszczową aurę, wysokie temperatury oraz bardzo niską frekwencję w nadchodzący weekend kończyny sezon łyżwiarski na lodowiskach OSiR w CRS Ukiel oraz przy ul. Jeziołowicza. Zapraszamy jeszcze chętnych w sobotę i niedzielę, od poniedziałku 26 lutego obiekty będą niedostępne!

Czytaj więcej...

KOLEJNE ŚWIĘTO TRIATHLONU W OLSZTYNIE!

W dniach 27-28 maja 2023 roku Olsztyn ponownie będzie gościć triathlonistów, którzy wystartują w Pucharze Europy w Triathlonie Elity i Juniorów oraz zawodach Elemental Tri Series. To kolejne święto triathlonu w stolicy Warmii i Mazur - w ciągu ostatnich lat to właśnie Puchar Europy i ubiegłoroczne Mistrzostwa Europy w Olsztynie były najważniejszymi triathlonowymi wydarzeniami w Polsce.

Czytaj więcej...

MISTRZOWSKIE PŁYWANIE W AQUASFERZE!

Tak więc znów startujemy z wielkimi emocjami! W dniach 26-30 kwietnia 2023 roku w Aquasferze odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Program imprezy jest bardzo bogaty, a emocji z pewnością nie zabraknie!

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl