UWAGA! KONIEC SEZONU!

Szanowni Państwo! Informujemy, że ze względu na deszczową aurę, wysokie temperatury oraz bardzo niską frekwencję w nadchodzący weekend kończyny sezon łyżwiarski na lodowiskach OSiR w CRS Ukiel oraz przy ul. Jeziołowicza. Zapraszamy jeszcze chętnych w sobotę i niedzielę, od poniedziałku 26 lutego obiekty będą niedostępne!

Czytaj więcej...

ALEŻ TO BYŁA BIEGOWA NIEDZIELA!

Alior Bank VII Ukiel Olsztyn Półmaraton przeszedł do historii. A my z całą pewmością możemy stwierdzić: to była przepiękna biegowa niedziela w naszym kompleksie - w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel!

Czytaj więcej...

KOLEJNE ŚWIĘTO TRIATHLONU W OLSZTYNIE!

W dniach 27-28 maja 2023 roku Olsztyn ponownie będzie gościć triathlonistów, którzy wystartują w Pucharze Europy w Triathlonie Elity i Juniorów oraz zawodach Elemental Tri Series. To kolejne święto triathlonu w stolicy Warmii i Mazur - w ciągu ostatnich lat to właśnie Puchar Europy i ubiegłoroczne Mistrzostwa Europy w Olsztynie były najważniejszymi triathlonowymi wydarzeniami w Polsce.

Czytaj więcej...

MISTRZOWSKIE PŁYWANIE W AQUASFERZE!

Tak więc znów startujemy z wielkimi emocjami! W dniach 26-30 kwietnia 2023 roku w Aquasferze odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Program imprezy jest bardzo bogaty, a emocji z pewnością nie zabraknie!

Czytaj więcej...

BIEG JAKUBOWY I 500 ZWYCIĘZCÓW!

Paweł Najmowicz i Magdalena Trzeciak triumfowali w LOTTO XX Biegu Jakubowym, którego historia sięga roku 1996. Rosnąca frekwencja biegu potwierdza tezę, że „Wygrywanie oznacza przewyższanie siebie i przekształcanie swoich marzeń w rzeczywistość”. 

Czytaj więcej...

NA DESKOROLCE NAD JEZIOREM!

Witajcie! Za oknami powoli i nieśmiało zaczyna pachnieć wiosną, a więc to już czas, aby Akademia Deskorolki OSIR Olsztyn  ruszyła z zapisami na nowy sezon 2023! Działamy od kwietnia do października! 

Czytaj więcej...

FERIE NA DWÓCH LODOWISKACH!

W dniach 21 stycznia - 5 lutego w naszym regionie trwają w tym roku ferie zimowe. Miło nam poinformować, że ten piękny czas dzieci i młodzież mogą spędzić na dwóch miesjkich lodowiskach - w CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23 oraz na obiekcie przy ul. Jeziołowicza 4.

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl