WROTKI I ROLKI OBOK URANII!

Za nami udane wakacje na plażach w CRS Ukiel i nad Jeziorem Skanda, ale przed nami… ekscytująca jesień na wrotkach i rolkach na nowo otwieranym obiekcie obok Hali Widowiskowo-Sportowej Urania. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel to najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Warmii i Mazurach, fantastycznie zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel. To również idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych, eventów firmowych czy po prostu szkoleń i konferencji.

Czytaj więcej...

PUCHAR EUROPY W TRIATHLONIE I ELEMENTAL TRI SERIES NIEBAWEM W OLSZTYNIE

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu dwóch prestiżowych imprez triathlonowych, które odbędą się w stolicy Warmii i Mazur. W piątek (21.08.) dojdzie do rywalizacji ponad 200 zawodników z całego świata w zawodach Pucharu Europy na dystansie sprinterskim, natomiast niedziela (22.08.) upłynie pod znakiem rywalizacji w ramach ósmej już odsłony cyklu Elemental Tri Series Olsztyn. Zapraszamy do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel po ogromną dawkę sportowych emocji!

Czytaj więcej...

WIELKIE ŚCIGANIE NA WIELKIEJ WODZIE

W najbliższą sobotę, 15 sierpnia, w CRS Ukiel odbędą się dwie wielkie imprezy pływackie - MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU DŁUGODYSTANSOWYM NA WODACH OTWARTYCH oraz OPEN WATER BY DECATHLON OLSZTYN 2020.

Czytaj więcej...

OLSZTYN GREEN FESTIWAL PLAŻÓWKA

Mimo odwołanej tegorocznej edycji Olsztyn Green Festiwal chcemy zaprosić w imieniu Organizatorów (Agory i Miasta Olsztyn) do udziału w okazjonalnym projekcie muzycznym pt. „Olsztyn Green Plażówka”, który pokaże magię miejsca, zachęci do odwiedzin Olszyna i regionu, podkręci apetyt na OGF 2021, a przede wszystkim wypełni pustkę po odwołanej tegorocznej edycji festiwalu.

Czytaj więcej...

RUSZYŁY AQUA ANIMACJE!

Chcecie poprawić swoją formę, zadbać o zdrowe ciało i zrelaksować się po pracy czy nauce? Zapraszamy Państwa do naszej Aquasfery na różnorodne formy Aqua animacji w cenie biletu wstępu na basen!

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: WODNY PLAC ZABAW!

Kolejny wyjątkowy weekend przed nami a wraz z nim… rozpoczynają się długo oczekiwane WAKACJE!!!! A jak wakacje to… lenistwo, kąpiele w wodzie, smaczne lody, no i oczywiście szaleństwo na Wodnym Placu Zabaw!!! Już w tę sobotę otwieramy dla Was ten bardzo popularny w CRS Ukiel plac wodnej rozrywki!

Czytaj więcej...

AQUASFERA ZNÓW OTWARTA!

Szanowni Państwo, mamy świetną informację i konkretną datę! Sobota, 6 czerwca 2020 roku, godz. 6:00 – to jest ten moment, w którym na powrót otworzymy podwoje Wodnego Centrum-Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska.

Czytaj więcej...

JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl