O nas

Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, którego misją jest zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Olsztyna i jego gościom oraz zapewnienia coraz bardziej urozmaiconych form relaksu, wypoczynku i możliwości rywalizacji sportowej w trakcie organizowanych imprez. Obiekty CRS „Ukiel” powstały w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad jeziorem Krzywym w Olsztynie”. Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” to najnowocześniejszy na Warmii i Mazurach kompleks sportowo-rekreacyjny, zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem (obejmujący swoim zasięgiem tereny byłej Plaży Miejskiej przy ul. Kapitańskiej, Olsztyńskiego Centrum Kajakrstwa przy ul. Olimpijskiej oraz Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej).

Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” to całoroczna, nowoczesna infrastruktura w skład której wchodzą m.in.: promenada spacerowa, ścieżki piesze i rowerowe biegnące brzegami Zatoki Grunwaldzkiej, kawiarnia i restauracje, place zabaw, kompleks pomostów widokowych i cumowniczych, platformy i tarasy wypoczynkowe oraz zaplecza szatniowo-sanitarne o wysokim standardzie. Osoby odwiedzające centrum korzystać mogą z szerokiej oferty usług rekreacyjno-sportowych. W sezonie letnim do dyspozycji udostępnione są: strzeżone kąpieliska z powiększonymi plażami, boiska do plażowej piłki siatkowej i koszykówki, wypożyczalnie sprzętu pływającego i sportowego (rowery, nordic walking, łyżworolki), wodny plac zabaw oraz wiele innych atrakcji. Zimą zapraszamy Państwa do uprawiania sportu i rekreacji w oparciu o usługi sztucznego lodowiska, wypożyczalnie nart biegowych i wypożyczalnię bojerów. Doskonałe warunki do kąpieli zimowych stworzyliśmy również morsom. Cały rok korzystać można z hali do siatkówki plażowej, boisk do squash, siłowni, snowparku i skateparku.

Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku, bez względu na wiek, pogodę i zainteresowania! Wszystko czego oczekujecie Państwo w zakresie wypoczynku, rekreacji, czy uprawiania sportu znaleźć można w kompleksie naszych obiektów położonych nad pięknym Jeziorem Ukiel, którego otoczenie cechują wyjątkowe walory widokowe!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych całorocznych usług.

osir
styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl