To była przednia zabawa!

Olsztyńska szantowa grupa Shantaż zakończyła pierwszą część swojego koncertu nad jeziorem Ukiel, my z kolei powoli, powolutku zaczynamy podsumowywać Wielką Majówkę w Centrum Sportowo Rekreacyjnym Ukiel. Możemy śmiało stwierdzić: to była przednia zabawa. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie dołożył wszelkich starań, aby Wielka Majówka w CRS Ukiel była jednocześnie nieoficjalnym otwarciem sezonu letniego, ale też imprezą podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. I tak też 1, 2 i 3 dnia maja było! Uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu pływającego, która cieszyła się ogromnym powodzeniem, było coś dla ciała, bowiem odwiedzający obiekt przy ul. Kapitańskiej mogli się zetknąć z plażową piłką nożna, badmintonem, koszykówką, siatkówką plażową, rugby czy wszelkimi formami ruchu promowanymi przez Planetę Formy. 

Czytaj więcej...

Prawdziwy hit w CRS Ukiel

Nieprzebrane tłumy odwiedziły 1 maja Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, wszyscy mieli uśmiechy na twarzach! Otwarcie Wielkiej Majówki zorganizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie to był prawdziwy hit na styku wiosny i lata! Graliśmy w piłkę plażową z Socios Stomil i Akademią Sportu Stomilu Olsztyn, chętni podjęli rywalizację w badmintona pod nadzorem Fundacji Dalekiego Zasięgu, fachowi trenerzy Budowlanych Olsztyn przekazywali dzieciom podstawy i tajniki tenisa ziemnego, no i wreszcie: na czterech boiskach 36 par rywalizowało w Turnieju Majówkowym siatkówki plażowej organizowanej przez plazowkaolsztyn.pl wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Czas na wodne szaleństwa!

Nadchodząca Wielka Majówka nad Ukielem wreszcie może być czasem wodnego szaleństwa! Stęskniliście się za kajakami, rowerami wodnymi, deskami surfingowymi i żaglówkami? W tym roku, specjalnie z myślą o naszych klientach, wypożyczalnię sprzętu wodnego w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel uruchamiamy szybciej niż zwykle!

Czytaj więcej...

Wielka Majówka z wielkimi atrakcjami!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza na „Wielką Majówkę” nad Ukielem! Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel będzie tętniło życiem: uruchamiamy wypożyczalnię sprzętu pływającego, organizujemy turnieje, zapraszamy na koncert zespołu Shantaż! Jeśli nie mogliście się doczekać aktywnego wypoczynku na wodzie, to mamy dla Was dobrą wiadomość – Centrum-Sportowo Rekreacyjne Ukiel 1 maja uruchamia wypożyczalnię sprzętu pływającego, co oznacza że śmiało możemy planować rejsy łodziami Omega, rodzinne wyprawy kajakami czy rowerami wodnymi. Wypożyczalnia będzie czynna przez pierwsze trzy dni maja w godzinach 8:00-20:00.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na najem bufetu w CRS Ukiel

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej OSIR w Olsztynie zostało zamieszczone ogłoszenie o pisemnym nieograniczonym przetargu ofertowym na: najem lokalu użytkowego pod nazwą bufet z zapleczem zlokalizowany na terenie CRS Ukiel w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej 3 o łącznej powierzchni 321,50m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej – bufetu. 

Czytaj więcej...

W parze taniej!

Specjalnie dla Was wprowadzamy PROMOCJĘ NA WSTĘP NA LODOWISKO I WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW W CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWYM UKIEL!. Przy zakupie usługi przez dwie osoby otrzymacie 50 % rabatu (podczas jednego wejścia na lodowisko). Promocja obowiązuje od 8 marca do 11 marca do godziny 22.00!

Czytaj więcej...

Marcowy weekend za pół ceny w Centrum Ukiel!

Ośrodek Sportu i Rekreacji włączył się do tej akcji i zaprasza na wiosenne otwarcie sezonu w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel! Na wybrany sprzęt sportowy  (rower, rolki, nordic walking) oferujemy DRUGĄ GODZINĘ GRATIS (płatność gotówką lub kartą płatniczą). Sprzedaż biletów promocyjnych od godziny 17.00 w piątek 9 marca do końca dnia 11 marca 2018 roku.

Czytaj więcej...

"Bezpieczne ferie" w CRS Ukiel

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie w dniu 19.01.2018r w godz. 10.00-12.00 organizuje imprezę Bezpieczne Ferie skierowaną do dzieci i młodzieży. Zapraszamy na obiekt CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej, gdzie OSiR wspólnie z Policją, Strażą Miejską, Ochotniczą Strażą Pożarną Olsztyn-Gutkowo, Rugby Team oraz Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta podniesie problem bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Marsz z Kijkami - Relacja

W sobotę, 9 grudnia słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku aktywnie uczestniczyli w Mikołajkowym Marszu z Kijkami, świetnej imprezie rekreacyjnej organizowanej przez Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel przy współudziale Olsztyńskiej Rady Seniorów, naszego Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Akademii Trzeciego Wieku i Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku. Na ten wspólny marsz na przystań przy jeziorze - ul.Kapitańska, przybyło ponad osiemdziesięciu uczestników, większość z mikołajkowymi rekwizytami.

Czytaj więcej...

osir
grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl