To wyjątkowe miejsce, które samo się broni

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie Jerzy Litwiński odwiedzili Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel. – To wyjątkowe miejsce, które samo się broni mówił prezydent Grzymowicz. OSiR przygotowuje obiekty w CRS Ukiel do sezonu letniego, a działania dotyczą kilku obszarów jednocześnie: centralnej części przy ul. Kapitańskiej 23 (z plażami, Kąpieliskami Miejskimi i Wodnym Placem Zabaw), Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul Sielskiej 38 oraz Olsztyńskiego Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja "Szkółki deskorolki" rusza w maju!

Chciałbyś poznać tajniki jazdy na deskorolce? Lubisz ruch i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! W drugim tygodniu maja startuje kolejna edycja „Szkółki deskorolki” w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel! Zajęcia pod okiem licencjonowanego instruktora będą odbywać się trzy dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek godzina 16:30 – od 7.05.18) w nowoczesnym skateparku przy kąpielisku „Plaża Miejska 3”.

Czytaj więcej...

Marsze z kijkami dla Seniorów w CRS Ukiel

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza olsztyńskich Seniorów na wyjątkowe spacery brzegami Jeziora Ukiel. Spacer będą się odbywać w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 11.00, zbiórka przy Kapitanacie, czas spaceru ok. 90 minu

Czytaj więcej...

Sprzęt sportowy i hala do siatkówki w CRS Ukiel

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania ze sprzętu sportowego i hali do siatkówki plażowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy m.in.: rowery, łyżworolki, nartorolki, nordic walking. Hala do siatkówki plażowej to pierwszy tego typu obiekt wybudowany w Polsce. Znajduje się w kompleksie obiektów przy ul. Olimpijskiej. Posiada nowoczesne systemy oświetlenia oraz podgrzewania i zraszania piasku.

Czytaj więcej...

Dłuższe godziny otwarcia hali przy ulicy Olimpijskiej!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie pragnie poinformować, że wydłużone zostały godziny funkcjonowania hali do siatkówki plażowej zlokalizowanej w CRS Ukiel przy ulicy Olimpijskiej. Hala czynna będzie do godziny 23:00. Wejście na halę po godzinie 20:00 możliwe będzie jedynie na podstawie wcześniej dokonanej i opłaconej w punkcie kasowym przy ul. Olimpijskiej rezerwacji (punkt czynny codziennie do 20:00). Rezerwacje: 89 527 12 02 wew. 304 lub 519 567 142 Zapraszamy! 

Czytaj więcej...

Rozszerzona oferta Karty "OLSZTYN SPORT" !

Z przyjemnością informujemy, że właściciele Karty Olsztyn Sport mogą korzystać ze specjalnych rabatów i promocji! Siłownia Planeta Formy przy ul. Piłsudskiego oraz przy ul. Olimpijskiej proponuje wejście promocyjne (godzinne) w cenie 10 zł: sala siłowa, cardio oraz sauny, natomiast Restauracja Laguna w Aquasferze oferuje 10% rabatu na asortyment (oprócz zestawów i abonamentów obiadowych). Uwaga: oferta dla posiadaczy Karty Olsztyn Sport nie łączy się z innymi promocjami.

Czytaj więcej...

Olsztyn Sport: jedna karta, tak wiele możliwości!

KARTA OLSZTYN SPORT to karta imienna, o wartości 129,00 zł/normalna, 119,00 zł/ ulgowa, umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie (2 baseny, 3 lodowiska, sprzęt sportowy i pływający na CRS Ukiel). Karta występuje w dwóch wariantach – ulgowym i normalnym, pozwala na łączenie usług świadczonych we wszystkich obiektach OSIR (możliwość skorzystania z usług w każdym z obiektów raz dziennie)

Czytaj więcej...

osir
grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl