Mistrzostwa Polski to poważna sprawa

Od jutra do niedzieli Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska będzie areną dużej imprezy sportowej: mistrzostw Polski w pływaniu juniorów młodszych. Już teraz wiadomo, że frekwencja jest znakomita: do stolicy Warmii i Mazur przyjadą reprezentanci aż 148 klubów z całego kraju, od Białegostoku poczynając, przez Warszawę i Łódź aż po Oświęcim i Żory. A łączna liczba pływaczek i pływaków to blisko 600 zawodników!

Czytaj więcej...

Bezstresowe życie w Aquasferze!

Chcesz komfortowo korzystać ze wszystkich atrakcji basenowych i świata saun? Nie lubisz patrzeć na zegar i zerkać ile czasu zostało do końca? Nie chcesz stawać przed dylematem czy wybrać jaccuzi, saunę, wodne kaskady czy może po prostu jeszcze troszkę dłużej popływać? Boisz się, że po wyjściu z basenu nie zdążysz spokojnie wysuszyć włosów czy bez zbędnych nerwów zadbać swoje pociechy? Teraz to wszystko nie ma już żadnego znaczenia, bowiem od 25 czerwca na czas zbliżających się wakacji wprowadzamy bezstresowe życie w kompleksie WCRS Aquasfera Galeria Warmińska i znacznie obniżamy ceny!

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka dla ochłody!

WCRS Aquasfera Galeria Warmińska otworzyła szeroko swoje podwoje, a dzieciaki chętnie skorzystały z wszelkich atrakcji – takie były fajne Dni Dziecka na terenie obiektu OSiR. W tym szczególnym czasie rodzicie ze swoimi pociechami tłumnie odwiedzali Aquasferę – tylko 1 czerwca basenowy licznik wskoczył na cyfrę powyżej tysiąca osób! W sobotę i niedzielę frekwencja również dopisywała, a mnóstwo dzieci i młodzieży (dokładnie 270 osób) skorzystało ze szczególnej oferty cenowej (bilet godzinny kosztował tylko 5 złotych!).

Czytaj więcej...

Szaleństwa na Dzień Dziecka w Aquasferze!

W dniach 2 i 3 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA na ,,Dzień Dziecka w Aquasferze’’. W te szczególne dni obowiązuje specjalna oferta cenowa na jednogodzinne bilety dla dzieci, które mogą się oddać wodnym szaleństwom już za 5 złotych (bilet obowiązuje dzieci i młodzież do 18 roku życia)! Dodatkowo w niedzielę zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu: nasi animatorzy wprowadzą dzieciaki w świat gier, zabaw, animacji i uśmiechu od ucha do ucha! A wszystko to w okolicach specjalnej sceny na placu przed Aquasferą. Zapraszamy i życzymy wielkiej frajdy!

Czytaj więcej...

Funkcjonowanie basenu podczas Mistrzostw Bałtyku (10-11.03)

Pragniemy poinformować, że w najbliższy weekend (10-11.03.2018) Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA będzie obiektem zmagań w ramach Mistrzostw Bałtyku w Pływaniu w Płetwach. W związku z organizacją zawodów, od piątku (9.03) od godziny 18:00 czasowo wyłączony zostanie basen olimpijski oraz sauny. Bez przeszkód korzystać można będzie ze strefy rekreacji oraz z sauny zlokalizowanej na jej terenie.

Czytaj więcej...

„Zdrowe plecy" już 24 lutego!

Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentujemy ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, redukując przy tym bóle kręgosłupa i spalając tkankę tłuszczową. Zaprezentowane ćwiczenia pozwolą zadbać o sylwetkę nie obciążając przy tym stawów, korzystnie wpłyną na organizm minimalizując skutki takich dolegliwości jak np. bóle kręgosłupa. Polecane osobom uprawiającym sport, osobom młodym, starszym ale też takim, które prowadzą mało aktywny tryb życia.

Czytaj więcej...

Ferie 2018 z siatkówką plażową!

Chcesz pograć w siatkówkę plażową? Chcesz poczuć klimat tej fantastycznej dyscypliny w specjalistycznej hali do siatkówki plażowej z podgrzewanym piaskiem i systemem zraszania nawierzchni? Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie na nieodpłatne zajęcia do naszego obiektu w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel przy ul. Olimpijskiej 1.

Czytaj więcej...

II Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu

Zapraszamy na II Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur, które w dniach 16-17.12.2017 odbędą się w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Aquasfera" GALERIA WARMIŃSKA. Organizatorem zawodów jest Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Pływacki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Sportu

NARODOWY DZIEŃ SPORTU Z OSIR OLSZTYN 07 - 08.10.2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza do uczestniczenia w wydarzeniach zorganizowanych w obiektach OSiR z okazji Narodowego Dnia Sportu. 1. CRS UKIEL - 7 października w godzinach od 10.00 do 12.00 - zajęcia treningowe w hali do siatkówki plażowej,2.HWS URANIA  Z okazji Narodowego Dnia Sportu Muzeum Sportu im. Mari...

Czytaj więcej...

osir
październik 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl