Walentynki na lodzie w CRS Ukiel!

Dzień zakochanych, coraz bardziej popularne u nas Walentynki, zbliżają się wielkimi krokami! My również przygotowujemy się do tego święta i proponujemy Wam świetną zabawę na lodowisku w CRS Ukiel, gdzie mamy tego dnia promocję dla zakochanych – 14 lutego dwie zakochane osoby wchodzą na lodowisko z 50 % rabatem!

Czytaj więcej...

To była przednia zabawa!

Olsztyńska szantowa grupa Shantaż zakończyła pierwszą część swojego koncertu nad jeziorem Ukiel, my z kolei powoli, powolutku zaczynamy podsumowywać Wielką Majówkę w Centrum Sportowo Rekreacyjnym Ukiel. Możemy śmiało stwierdzić: to była przednia zabawa. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie dołożył wszelkich starań, aby Wielka Majówka w CRS Ukiel była jednocześnie nieoficjalnym otwarciem sezonu letniego, ale też imprezą podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. I tak też 1, 2 i 3 dnia maja było! Uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu pływającego, która cieszyła się ogromnym powodzeniem, było coś dla ciała, bowiem odwiedzający obiekt przy ul. Kapitańskiej mogli się zetknąć z plażową piłką nożna, badmintonem, koszykówką, siatkówką plażową, rugby czy wszelkimi formami ruchu promowanymi przez Planetę Formy. 

Czytaj więcej...

Prawdziwy hit w CRS Ukiel

Nieprzebrane tłumy odwiedziły 1 maja Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, wszyscy mieli uśmiechy na twarzach! Otwarcie Wielkiej Majówki zorganizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie to był prawdziwy hit na styku wiosny i lata! Graliśmy w piłkę plażową z Socios Stomil i Akademią Sportu Stomilu Olsztyn, chętni podjęli rywalizację w badmintona pod nadzorem Fundacji Dalekiego Zasięgu, fachowi trenerzy Budowlanych Olsztyn przekazywali dzieciom podstawy i tajniki tenisa ziemnego, no i wreszcie: na czterech boiskach 36 par rywalizowało w Turnieju Majówkowym siatkówki plażowej organizowanej przez plazowkaolsztyn.pl wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Czas na wodne szaleństwa!

Nadchodząca Wielka Majówka nad Ukielem wreszcie może być czasem wodnego szaleństwa! Stęskniliście się za kajakami, rowerami wodnymi, deskami surfingowymi i żaglówkami? W tym roku, specjalnie z myślą o naszych klientach, wypożyczalnię sprzętu wodnego w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel uruchamiamy szybciej niż zwykle!

Czytaj więcej...

Wielka Majówka z wielkimi atrakcjami!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza na „Wielką Majówkę” nad Ukielem! Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel będzie tętniło życiem: uruchamiamy wypożyczalnię sprzętu pływającego, organizujemy turnieje, zapraszamy na koncert zespołu Shantaż! Jeśli nie mogliście się doczekać aktywnego wypoczynku na wodzie, to mamy dla Was dobrą wiadomość – Centrum-Sportowo Rekreacyjne Ukiel 1 maja uruchamia wypożyczalnię sprzętu pływającego, co oznacza że śmiało możemy planować rejsy łodziami Omega, rodzinne wyprawy kajakami czy rowerami wodnymi. Wypożyczalnia będzie czynna przez pierwsze trzy dni maja w godzinach 8:00-20:00.

Czytaj więcej...

To wyjątkowe miejsce, które samo się broni

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie Jerzy Litwiński odwiedzili Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel. – To wyjątkowe miejsce, które samo się broni mówił prezydent Grzymowicz. OSiR przygotowuje obiekty w CRS Ukiel do sezonu letniego, a działania dotyczą kilku obszarów jednocześnie: centralnej części przy ul. Kapitańskiej 23 (z plażami, Kąpieliskami Miejskimi i Wodnym Placem Zabaw), Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul Sielskiej 38 oraz Olsztyńskiego Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja "Szkółki deskorolki" rusza w maju!

Chciałbyś poznać tajniki jazdy na deskorolce? Lubisz ruch i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! W drugim tygodniu maja startuje kolejna edycja „Szkółki deskorolki” w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel! Zajęcia pod okiem licencjonowanego instruktora będą odbywać się trzy dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek godzina 16:30 – od 7.05.18) w nowoczesnym skateparku przy kąpielisku „Plaża Miejska 3”.

Czytaj więcej...

W parze taniej!

Specjalnie dla Was wprowadzamy PROMOCJĘ NA WSTĘP NA LODOWISKO I WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW W CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWYM UKIEL!. Przy zakupie usługi przez dwie osoby otrzymacie 50 % rabatu (podczas jednego wejścia na lodowisko). Promocja obowiązuje od 8 marca do 11 marca do godziny 22.00!

Czytaj więcej...

Marcowy weekend za pół ceny w Centrum Ukiel!

Ośrodek Sportu i Rekreacji włączył się do tej akcji i zaprasza na wiosenne otwarcie sezonu w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel! Na wybrany sprzęt sportowy  (rower, rolki, nordic walking) oferujemy DRUGĄ GODZINĘ GRATIS (płatność gotówką lub kartą płatniczą). Sprzedaż biletów promocyjnych od godziny 17.00 w piątek 9 marca do końca dnia 11 marca 2018 roku.

Czytaj więcej...