Walentynki na lodzie w CRS Ukiel!

Dzień zakochanych, coraz bardziej popularne u nas Walentynki, zbliżają się wielkimi krokami! My również przygotowujemy się do tego święta i proponujemy Wam świetną zabawę na lodowisku w CRS Ukiel, gdzie mamy tego dnia promocję dla zakochanych – 14 lutego dwie zakochane osoby wchodzą na lodowisko z 50 % rabatem!

Zabierz ukochaną osobę – dziewczynę, chłopaka, mamę, tatę lub po prostu tego kogoś, kogo kochasz – kup jeden bilet i szalejcie na lodzie we dwoje! A okoliczności są w CRS Ukiel są wyjątkowe – miejsce jest magiczne, a całości dopełnia piękna muzyka i bardzo dobre oświetlenie.

Czerwone miśki, czerwone serduszka, specjalne karty z wyznaniami miłości, kino czy kolacje przy świecach – to wszystko też jest tego dnia istotne, ale bez wątpienia najistotniejsze jest poczucie bliskości!

O nic się w czwartek nie musicie martwić – Św. Walenty to patron zakochanych, więc w ten dzień wszystko musi się Wam udać! Założycie łyżwy, pośmigacie po tafli, pod wpływem wysiłku uwolnią się Wam dobre emocje i endorfiny, czyli hormon szczęścia uwalniany przez nasz organizm podczas wysiłku. I będziecie po prostu szczęśliwi!

Miło nam będzie Was widzieć z czerwonymi elementami garderoby: niech to będzie szalik, czapka czy kurtka!

Pokażcie, że umiecie się bawić na całego!