Kolejna edycja "Szkółki deskorolki" rusza w maju!

Chciałbyś poznać tajniki jazdy na deskorolce? Lubisz ruch i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!
 
W drugim tygodniu maja startuje kolejna edycja „Szkółki deskorolki” w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel! Zajęcia pod okiem licencjonowanego instruktora będą odbywać się trzy dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek godzina 16:30 – od 7.05.18) w nowoczesnym skateparku przy kąpielisku „Plaża Miejska 3”.
 
Wstęp wolny, a liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj i zapisz się już dziś! Szczegóły i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Propozycję nauki jazdy na deskorolce kierujemy również do wszystkich tych, którzy chcieliby uczestniczyć w indywidualnych zajęciach z instruktorem. Na czas zajęć otrzymasz deskorolkę, kask oraz zestaw ochraniaczy. Czas lekcji: 60 minut, koszt: 30,00 zł/ godzinę.
 
Szczegóły i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.