Nowości i niespodzianki w 2019 roku!

Olsztyński Bieg Świętojański i Turniej Tenisa Plażowego – to dwie całkiem nowe imprezy, które wzbogacą kalendarz imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w 2019 roku. A to jeszcze nie koniec: przed sezonem letnim będziemy mieli dla Was niespodzianki w CRS Ukiel! Sezon zimowy, a wraz z nim łyżwy i narty biegowe powoli odchodzą w zapomnienie. Nie martwcie się jednak na zapas: aktywności sportowej na naszych obiektach z pewnością nie zabraknie. Nieustannie staramy się pracować nad poprawą jakości i efektywności naszych usług, zarówno w wydaniu codziennym jak też w strategii długofalowej. I z roku na rok dokładamy do naszej oferty propozycje, które wzbogacają nasz kalendarz imprez.

Czytaj więcej...

Marsze z kijkami dla Seniorów w CRS Ukiel

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza olsztyńskich Seniorów na wyjątkowe spacery brzegami Jeziora Ukiel. Spacer będą się odbywać w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 11.00, zbiórka przy Kapitanacie, czas spaceru ok. 90 minu

Czytaj więcej...

Sprzęt sportowy i hala do siatkówki w CRS Ukiel

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania ze sprzętu sportowego i hali do siatkówki plażowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy m.in.: rowery, łyżworolki, nartorolki, nordic walking. Hala do siatkówki plażowej to pierwszy tego typu obiekt wybudowany w Polsce. Znajduje się w kompleksie obiektów przy ul. Olimpijskiej. Posiada nowoczesne systemy oświetlenia oraz podgrzewania i zraszania piasku.

Czytaj więcej...

Dłuższe godziny otwarcia hali przy ulicy Olimpijskiej!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie pragnie poinformować, że wydłużone zostały godziny funkcjonowania hali do siatkówki plażowej zlokalizowanej w CRS Ukiel przy ulicy Olimpijskiej. Hala czynna będzie do godziny 23:00. Wejście na halę po godzinie 20:00 możliwe będzie jedynie na podstawie wcześniej dokonanej i opłaconej w punkcie kasowym przy ul. Olimpijskiej rezerwacji (punkt czynny codziennie do 20:00). Rezerwacje: 89 527 12 02 wew. 304 lub 519 567 142 Zapraszamy! 

Czytaj więcej...

Rozszerzona oferta Karty "OLSZTYN SPORT" !

Z przyjemnością informujemy, że właściciele Karty Olsztyn Sport mogą korzystać ze specjalnych rabatów i promocji! Siłownia Planeta Formy przy ul. Piłsudskiego oraz przy ul. Olimpijskiej proponuje wejście promocyjne (godzinne) w cenie 10 zł: sala siłowa, cardio oraz sauny, natomiast Restauracja Laguna w Aquasferze oferuje 10% rabatu na asortyment (oprócz zestawów i abonamentów obiadowych). Uwaga: oferta dla posiadaczy Karty Olsztyn Sport nie łączy się z innymi promocjami.

Czytaj więcej...

Olsztyn Sport: jedna karta, tak wiele możliwości!

KARTA OLSZTYN SPORT to karta imienna, o wartości 129,00 zł/normalna, 119,00 zł/ ulgowa, umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie (2 baseny, 3 lodowiska, sprzęt sportowy i pływający na CRS Ukiel). Karta występuje w dwóch wariantach – ulgowym i normalnym, pozwala na łączenie usług świadczonych we wszystkich obiektach OSIR (możliwość skorzystania z usług w każdym z obiektów raz dziennie)

Czytaj więcej...

osir
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl