Start

Inicjatywy prozdrowotne

Bądź aktywny, szukaj wiosną zdrowia!

Świetne sesje Slow Joggingu, relaksujące marsze Nordic Walking i zdrowe morsowanie – to aktywności, na które zapraszamy na koniec zimy i początek wiosny 2020 do Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie promuje wśród mieszkańców Olsztyna postawy prosportowe organizując bezpłatne zajęcia i zachęcając do aktywności sportowej. Prowadzonej na świeżym powietrzu, nadzorowanej przez wykwalifikowaną kadrę.
Slow Jogging, czyli truchtanie w rytmie szczęścia to już bardzo miła tradycja niedzielnych poranków w CRS Ukiel. Te świetne sesje, na które wspólnie ze Slow Jogging Olsztyn i instruktor Moniką Gauk-Bujalską, zapraszamy od ponad roku zyskały sobie już grono stałych entuzjastów. – Ostatni rok był bardzo udany – mówi Monika Gauk-Bujalska. – Grono slow joggerów wciąż wzrasta; truchtamy na pięknych terenach CRS Ukiel co tylko dodaje tym spotkaniom uroku. Niedzielne spotkania od niedawna wspiera ceryfikowany instruktor Justyna Mieczkowska oraz entuzjastki metody Monika i Ola pełniące rolę koordynatorek. Razem tworzymy zgrany i przyjazny slow team. Serdecznie zapraszamy Państwa do poznania techniki na spotkaniach OPEN i przyłączenia się do nas – kończy Gauk-Bujalska.
Marsze Nordic Walking z kolei wracają do naszego centrum po kilkumiesięcznej przerwie, w tym roku będziemy je organizować przy współpracy z R. Ambo Park. Zajęcia poprowadzi Rafał Ambo, który na co dzień jest trenerem personalnym i prowadzi własne studio treningu personalnego. Jego motto to twierdzenie, że aktywność fizyczna to dobra zabawa przynosząca wyłącznie pozytywne efekty. Zajęcia z podopiecznymi to Jego ogromna pasja, ma ogromną zdolność do nawiązywania przyjacielskich relacji z podopiecznymi. Trening z Nim jest w pełni profesjonalny i bardzo skuteczny, a dodatkowo zawsze przemiłe doświadczenie, które niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i całą serię wyłącznie pozytywnych efektów ubocznych. Na tę aktywność zapraszamy wszystkich którzy kochają relaks na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu: naszych Seniorów, ale także młodzież i rodziny z dziećmi.
Morsy z Olsztyna, czyli Kąpiący się zimą mają nad Ukielem od lat stałą „miejscówkę” – to plaża nieopodal boisk do siatkówki plażowej. Spotykają się regularnie w każdą niedzielę przed południem pod czujnym okiem Janusza Moszczyńskiego i celebrują swój rytuał: jest rozgrzewka, punktualnie o godz. 12:00 radosna kąpiel, a potem gorąca herbata i czekolada.
Wybierzecie coś dla siebie? Gorąco zapraszamy!

Harmonogram zajęć

  • Marsz Nordic Walking z R.AMBO PARK

14 marca, godz. 11:00 - odwołany
Plaża Miejska, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego. Uwaga: w kijki zaopatrujemy się we własnym zakresie, istnieje możliwość wypożyczenia kijków na miejscu (cena: 10 zł/1,5 godz.).

  • Slow Jogging ze Slow Jogging Olsztyn

Nowy termin wkrótce
Plaża Miejska, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego.

  • Morsowanie z Kąpiącymi się Zimą

W każdą niedzielę o godz. 12:00 – zbiórka na plaży obok boisk do siatkówki plażowej.


 

AKTUALNE OFERTY PRACY W OSIR: SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY 

  SZANOWNI PAŃSTWO: INFORMUJEMY, ŻE OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE MA NOWY ADRES DO KORESPONDENCJI - UL. KAPITAŃSKA 23, 10-153 OLSZTYN

   

UWAGA: ZAWIESZAMY FUNKCJONOWANIE OBIEKTÓW

W związku z aktualną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że od dnia 12.03.2020 r. do odwołania zawieszamy działalność wszystkich obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie: WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA, CRS Ukiel, Hala Widowiskowo-Sportowa Urania, Zespół Krytych Obiektów Sportowych I przy ul. Głowackiego, Zespół Krytych Obiektów Sportowych II przy ul. Mariańskiej oraz Stadion Piłkarski przy Al. Piłsudskiego.

Jednocześnie  przypominamy, iż sytuacja jest na tyle dynamiczna, że możliwe są kolejne zmiany w harmonogramie funkcjonowania naszych obiektów.

Prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej oraz profili na facebooku.


SZANOWNI PAŃSTWO

Z uwagi na pojawienie się na terytorium Polski wirusa SARS-CoV-2, określanym „koronawirusem" zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej instytucji
(dotyczy siedziby głównej OSiR oraz wszystkich obiektów OSiR)

Prosimy stawiać się tylko na uprzednio wyznaczone terminy wizyt.

W sprawach kierowanych do Urzędu można skorzystać z platformy ePUAP.

Szczegóły w zakładce: https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/epuap

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: osir@osir.olsztyn.pl

Kontakty telefoniczne do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują się na stronie https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/kontakt

Do Państwa dyspozycji pozostajemy również pod numerem telefonu: 89 527 74 02 (sekretariat OSiR).

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
osir
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Grafiki pracy basenów

Grafiki pracy basenów

Sprawdź
Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Sprawdź
Loading...

Galeria

newsletter

Witaj

Zapisz się do naszego newslettera

Wybranie kategorii jest wymagane.
Proszę wprowadzić poprawny adres email.

Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne. Informacje dotyczące przetwarzania podanych do kontaktu elektronicznego danych dostępne są tutaj. Wypełnienie formularza i kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza zapoznanie się z tymi informacjami i ich akceptację.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów


 Deklaracja zgodności serwisu


 

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl