RUSZYŁY ZAPISY DO AKADEMII DESKOROLKI!

Witajcie! Właśnie ruszyły zapisy na sezon 2022! Do Akademii Deskorolki OSiR Olsztyn zapraszamy wszystkich powyżej 8. roku życia, którzy jeżdżą lub pragną rozpocząć swą przygodę z deskorolką!

Akademia działa od sześciu lat i z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jak co roku przewidujemy podział na trzy grupy dostosowane do poziomu zaawansowania młodych Skejtów i Skejterek. Zajęcia będą się odbywać na Bowlu CRS Ukiel, w urokliwym miejscu tuż za hotelem Omega. Organizator nie zapewnia deskorolek, kasków i ochraniaczy wymaganych na zajęciach, ale chętnie podpowiemy co i jak. Jeśli planujecie zakup deskorolki, to prosimy o kontakt telefoniczny. Doradzimy, podpowiemy, a nawet naprawimy używany sprzęt, jeśli będzie taka potrzeba!

Chętni mogą się zapisywać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., informacje pod nr tel.: 503823025. Osoby, które już uczestniczyły w zajęciach w latach ubiegłych, nie muszą się ponownie zapisywać, wystarczy zgłoszenie telefoniczne.

WAŻNE! W e-mailu należy podać wiek, poziom zaawansowania i nr kontaktowy do rodzica/opiekuna. Zajęcia potrwają do końca października i są BEZPŁATNE!

Prowadzący – instruktor deskorolki Piotr Bauman.

W związku z rozbudową skateparku zajęcia ruszają 4.05.2022 r.

Harmonogram i ewentualne zmiany znajdziecie na Fanpage Akademia Deskorolki OSIR Olsztyn

Serdecznie zapraszamy:

Ośodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

Akademia Deskorolki OSiR Olsztyn

Warmia Riders