AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: TYM RAZEM KANU!

Może trudno w to uwierzyć, ale… wakacje rozpoczęły się już na dobre! Przed nami pierwszy lipcowy weekend, a wraz z nim kolejny „Aktywny weekend w CRS Ukiel”, tym razem z KANU!

A w naszym tegorocznym cyklu tym razem chcielibyśmy Was zachęcić do skorzystania z tradycyjnych łodzi wiosłowych nazywanych KANU, które mogą użytkować trzy lub cztery osoby. Dzięki swoim gabarytom i właściwościom stanowią idealny pomysł na wypady dla 4-osobowej rodzinki albo dla grupy przyjaciół.

Ceny wypożyczenia KANU: :

- 25 zł/do 1,5 godziny, 15 zł/każda kolejna rozpoczęta godzina. A frajdy całe mnóstwo!

Jednocześnie przypominamy, że Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel dysponuje czterema wypożyczalniami, które pracują w dni powszednie w godz. 11:00-19:00, a w soboty, niedziele i święta w godz. 10:00-20:00.

  • Wypożyczalnia sprzętu pływającego w centralnej części kompleksu przy ul. Kapitańskiej 23) - kajaki 1,2-osobowe, rowery wodne 2,4 i 5-osobowe, łódki, deski SUP, deski z żaglem, kanu, kitesurfing,
  • Olsztyńskie Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 - rowery, kajaki oraz łódki, korty do squasha, hala do siatkówki plażowej),
  • Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej 38 – rowery, żaglówki typu Omega, łodzie wiosłowe i łodzie z silnikiem.

Pamiętajcie, że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem dla osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu jest zakup KARTY OLSZTYN SPORT. To specjalna karta imienna, ważna 30 dni, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 139 zł (karta ulgowa 129 zł, karta dla dzieci 4-12 lat w cenie 99 zł). Umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Ważna jest w CRS Ukiel (obejmuje wynajęcie sprzętu sportowego: rower turystyczny, nartorolki, łyżworolki, zestawy gier, nordic walking oraz pływającego: kajaki, rowery wodne 2-osobowe, deska z żaglem) oraz w Aquasferze (codziennie wejścia bez limitu czasowego)! Właściciel Karty może korzystać z usług w każdym obiekcie RAZ dziennie.

Do zobaczenia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.