AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: WODNY PLAC ZABAW!

Przed nami kolejny wyjątkowy weekend, a wraz z nim… rozpoczynają się długo oczekiwane WAKACJE!!!! A jak wakacje to… lenistwo, kąpiele w wodzie, smaczne lody, no i oczywiście szaleństwo na Wodnym Placu Zabaw!!! Już w tę sobotę otwieramy dla Was ten bardzo popularny w CRS Ukiel plac wodnej rozrywki!

Zapraszamy CODZIENNIE w godz. 10:00-18:00.

Ceny biletów wstępu :

- do godziny 13:45: 13 zł/bilet normalny, 8 zł/bilet ulgowy

- od godziny 14:00: 15 zł/bilet normalny, 10 zł/bilet ulgowy

Jednocześnie przypominamy, że Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel dysponuje czterema wypożyczalniami, które pracują w soboty, niedziele i święta w godz. 10:00-20:00, a w dni powszednie w godz. 11:00-19:00.

  • Wypożyczalnia sprzętu pływającego w centralnej części kompleksu przy ul. Kapitańskiej 23) - kajaki 1,2-osobowe, rowery wodne 2,4 i 5-osobowe, łódki, deski SUP, deski z żaglem, kanu, kitesurfing,
  • Olsztyńskie Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 - rowery, kajaki oraz łódki, korty do squasha, hala do siatkówki plażowej),
  • Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej 38 – rowery, żaglówki typu Omega, łodzie wiosłowe i łodzie z silnikiem.

Pamiętajcie, że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem dla osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu jest zakup KARTY OLSZTYN SPORT. To specjalna karta imienna, ważna 30 dni, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 139 zł (karta ulgowa 129 zł, karta dla dzieci 4-12 lat w cenie 99 zł). Umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Ważna jest w CRS Ukiel (obejmuje wynajęcie sprzętu sportowego: rower turystyczny, nartorolki, łyżworolki, zestawy gier, nordic walking oraz pływającego: kajaki, rowery wodne 2-osobowe, deska z żaglem) oraz w Aquasferze (codziennie wejścia bez limitu czasowego)! Właściciel Karty może korzystać z usług w każdym obiekcie RAZ dziennie.

Do zobaczenia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.