KOŃCZYMY SEZON NA ŁYŻWY!

Wszystko co dobre zawsze się kiedyś kończy – przychodzi więc także czas na zakończenie sezonu łyżwiarskiego w Olsztynie. Sobota i niedziela (29 lutego i 1 marca) to ostatnie dni pracy lodowisk w CRS Ukiel i przy ul. Jeziołowicza. Jednocześnie dla najbardziej zapalonych łyżwiarzy mamy dobrą informację: lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania będzie jeszcze pracowało do 8 marca.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie od kilku lat uruchamia w sezonie zimowym trzy sztuczne lodowiska. Także i tym razem, niezależnie od zachodzących zmian klimatycznych i wielkich skoków temperatur, przez trzy miesiące utrzymywaliśmy w bardzo dobrym stanie tafle w CRS Ukiel, obok hali Urania oraz przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie i poczytujemy sobie to za spory sukces.
Otwarcie sezonu nastąpiło 28 listopada na lodowisku obok Uranii, potem przyszedł czas na kolejne dwie tafle – globalnie w ciągu trzech miesięcy z obiektów OSiR skorzystało około 52 tys. użytkowników. Za nami więc kolejny udany sezon: śmiało można powiedzieć, że łyżwy to już jedna z ulubionych form zimowego relaksu i rekreacji mieszkańców naszego miasta.
Sezon jednak nieuchronnie dobiega jednak końca – w najbliższy weekend po raz ostatni będzie można korzystać z lodowisk w CRS Ukiel i przy ul. Jeziołowicza. Dla najbardziej zapalonych łyżwiarzy mamy jednak bonus w postaci wydłużenia pracy lodowiska przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania – będzie ono czynne jeszcze przez tydzień, dokładnie do 8 marca włącznie.

 

osir
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl