BĄDŹ AKTYWNY, SZUKAJ WIOSNĄ ZDROWIA!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie promuje wśród mieszkańców Olsztyna postawy prosportowe organizując bezpłatne zajęcia i zachęcając do aktywności sportowej. Prowadzonej na świeżym powietrzu, nadzorowanej przez wykwalifikowaną kadrę.
Slow Jogging, czyli truchtanie w rytmie szczęścia to już bardzo miła tradycja niedzielnych poranków w CRS Ukiel. Te świetne sesje, na które wspólnie ze Slow Jogging Olsztyn i instruktor Moniką Gauk-Bujalską, zapraszamy od ponad roku zyskały sobie już grono stałych entuzjastów. – Ostatni rok był bardzo udany – mówi Monika Gauk-Bujalska. – Grono slow joggerów wciąż wzrasta; truchtamy na pięknych terenach CRS Ukiel co tylko dodaje tym spotkaniom uroku. Niedzielne spotkania od niedawna wspiera ceryfikowany instruktor Justyna Mieczkowska oraz entuzjastki metody Monika i Ola pełniące rolę koordynatorek. Razem tworzymy zgrany i przyjazny slow team. Serdecznie zapraszamy Państwa do poznania techniki na spotkaniach OPEN i przyłączenia się do nas – kończy Gauk-Bujalska.
Marsze Nordic Walking z kolei wracają do naszego centrum po kilkumiesięcznej przerwie, w tym roku będziemy je organizować przy współpracy z R.AMBO PARK. Zajęcia poprowadzi Rafał Ambo, który na co dzień jest trenerem personalnym i prowadzi własne studio treningu personalnego. Jego motto to twierdzenie, że aktywność fizyczna to dobra zabawa przynosząca wyłącznie pozytywne efekty. Zajęcia z podopiecznymi to Jego ogromna pasja, a trening z Nim jest w pełni profesjonalny i bardzo skuteczny. I dodatkowo zawsze przemiłe doświadczenie, które niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i całą serię wyłącznie pozytywnych efektów ubocznych. Na tę aktywność zapraszamy wszystkich którzy kochają relaks na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu: naszych Seniorów, ale także młodzież i rodziny z dziećmi.
Morsy z Olsztyna, czyli Kąpiący się zimą mają nad Ukielem od lat stałą „miejscówkę” – to plaża nieopodal boisk do siatkówki plażowej. Spotykają się regularnie w każdą niedzielę przed południem pod czujnym okiem Janusza Moszczyńskiego i celebrują swój rytuał: jest rozgrzewka, punktualnie o godz. 12:00 radosna kąpiel, a potem gorąca herbata i czekolada.
Wybierzecie coś dla siebie? Gorąco zapraszamy!


 Harmonogram zajęć

  • Marsz Nordic Walking z R.AMBO PARK

Nowy termin wkrótce 
Plaża Miejska, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego. Uwaga: w kijki zaopatrujemy się we własnym zakresie, istnieje możliwość wypożyczenia kijków na miejscu (cena: 10 zł/1,5 godz.).

  • Slow Jogging ze Slow Jogging Olsztyn

Nowy termin wkrótce
Plaża Miejska, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego.

  • Morsowanie z Kąpiącymi się Zimą

W okresie jesienno-zimowym w każdą niedzielę o godz. 12:00 – zbiórka na plaży obok boisk do siatkówki plażowej.

 

osir
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl